Ana Sayfa Yozgat Nurdoğan'a Garip Ödül!

Nurdoğan'a Garip Ödül!

Akdeniz İhracatçı Birliği (AKİB) tarafından düzenlenen 2013 Yılı İhracatın yıldızları töreninde, Ödülü Yimpaş'ın yönetim kurulu adına hiçbir futbol bilgisi olmadığı halde Yimpaş Yozgatsporun başına getirilip, geçtiğimiz sezon düşmesine neden olan Nurullah Nurdoğan Aldı.

Giriş Tarihi: 9 Eylül 2014 Salı 10:19
Nurdoğan'a Garip Ödül!
Her yıl geleneksel olarak Akdeniz İhracatçı Birlikleri (AKİB) tarafından düzenlenen "2013Yılı Kayseri İhracatının Yıldızları Ödül Töreni",  Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

Yimpaş kuruluşu olan Aytaç Bisküvi en fazla ihracat yapan firmalar arasında yer aldı. Aytaç’ın ödülünü Yimpaş Holding Başkanı Dursun Uyar ve Yimpaş Holding Genel Müdürü Nurullah Nurdoğan aldı.


 Aytaç Bisküvi 2013 Yılında Kayseri’den en fazla ihracat yapan firmalar arasında yer aldı Akdeniz Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği’nin verilerine göre Kayseri'de en fazla ihracat gerçekleştiren firmalar arasında yer alan Aytaç, meyve suyu, su, bisküvi alanda üretim yapıyor.

2013 Yılı İhracat Değerlendirmesi ve 2014 Projeksiyonu'' programında "2013 Yılında Akdeniz Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği’nde Kayseri'de en fazla ihracat gerçekleştiren firma" plaketi Aytaç Ak Gıda San. ve Tic. A.Ş. firmasına verildi.

Bir grup taraftar iste söz konusu ödülü manidar olarak değerlendirirken, bazı taraftarlarda tepkisini yükselterek "bu neyin ödülü" diye hayıflandılar.

Google News'de takip et

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yozgat’ta 400 ihtiyaç sahibi çocuğa kışlık kıyafet yardımı yapıldı

Yozgat’ta 400 ihtiyaç sahibi çocuğa kışlık kıyafet yardımı yapıldı

Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık