Ana Sayfa Ekonomi Novada Yozgat alışveriş merkezinin açılışı yapıldı

Novada Yozgat alışveriş merkezinin açılışı yapıldı

16 bin metrekare alan üzerine kurulan, Yozgat’ın en büyük alışveriş merkezi olma özelliğini kazanan içerisinde birçok yeni markaya ev sahipliği yapan Novada Yozgat alışveriş merkezi açıldı.

Giriş Tarihi: 8 Aralık 2016 Perşembe 20:53
Novada Yozgat alışveriş merkezinin açılışı yapıldı

Açılışa Vali Yurtnaç'ın yanı sıra, Yozgat Belediye Başkanı Dr. Kazım Arslan, Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih Karacabey, Emniyet Müdürü Seçkin Çengeloğlu, Novada Yozgat yetkilileri ve vatandaşlar katıldı.

60 ULUSAL VE ULUSLARARASI MARKA YER ALIYOR

Yozgat’ın yeni alışveriş merkezi projesi olan Novada Yozgat, önde gelen 60 ulusal ve uluslararası marka ile ziyaretçilerini ağırlamaya başladı.

Ankara - Sivas karayolunda hizmete açılan Novada Yozgat, toplam 16 bin metrekare kiralanabilir alanda şehre renk katacak zengin marka karmasının yanı sıra Türk ve dünya mutfağının seçkin örneklerinin bir arada olacağı restoran ve kafeleri ile de halka hizmet verecek.

90 MİLYON TL HARCANDI

Mimari konsept, kiralama, mağazalar dekorasyon yönetimi, işletme, kurumsal iletişim ve pazarlama hizmetleri de Turkmall tarafından gerçekleştirilen Novada Yozgat; Yozgat başta olmak üzere, Sorgun, Yerköy, Boğazlıyan ve Şefaatli gibi şehrin çevresinde yer alan diğer bölgelere de hitap ediyor. Yaklaşık 90 milyon TL yatırım değeriyle hayata geçen Novada Yozgat; birinci ve ikinci etki alanlarında yaklaşık 500 bine yakın bir nüfusun alışveriş ihtiyacını karşılayacak. Alışveriş merkezi; otogarının yanındaki kolay ulaşılabilir lokasyonu, yepyeni markaları,6 salonlu Cinemaximum sinemaları ve seçkin etkinlikleri ile bölgenin yeni çekim merkezi olurken, aynı zamanda Yozgat’ın gelişen ekonomisine de yaklaşık 1.000 kişilik istihdam kapasitesiyle katkıda bulunacak.

YENİ BİR EĞLENCE MERKEZİ

Çoşkunlar ve Surtaş’ın yatırımcısı olduğu,Turkmall’un deneyimli  ekibi ve tecrübesi ile Novada Outlet Söke, Novada Ataşehir, Novada Tokat, Novada Outlet Akhisar, Novada Outlet Konya, Novada Edremit ve Novada Çarşamba’nın ardından tamamladığı 8. Novada projesi olan Novada Yozgat; şehre getirdiği ulusal ve uluslararası markalar ile yalnızca Yozgat için değil, İç Anadolu bölgesi için de yeni bir alışveriş ve yaşam alanı oluşturuyor.

 ÇOCUKLAR ÇOK SEVİNECEK

Cinemaximum sinemalarının ve Play Park’ın yanı sıra Novada Çocuk Kulübü ile Novada Yozgat; maskotlarına ve Nova öncülüğünde bölgedeki en büyük çocuk ve yetişkin eğlence merkezi olacak.

Novada; alternatif şov programları, fotoğraf ve el sanatları sergileri, çocuklara özel eğitici ve öğretici atölye çalışmaları ile bölgeye renkli bir sosyal yaşam imkanı sunacak. Alışveriş merkezinde, gazeteci ve fotoğraf sanatçısı Seyfi Çelikkaya’nın fotoğraf sergisinin de yer alacağı açılış etkinlikleri kapsamında çocuklar için de renkli programlar gerçekleşecek.

Google News'de takip et

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Devletin sıcak yüzü esnafın yüzünü güldürdü

Devletin sıcak yüzü esnafın yüzünü güldürdü

Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık