Ana Sayfa Kültür Sanat Mümin Sarıkaya’ya Yozgatlılardan müthiş destek!

Mümin Sarıkaya’ya Yozgatlılardan müthiş destek!

Yeni çıkan kasetinin tanıtım faaliyetlerini sürdüren Mümin Sarıkaya Yozgat’ta hemşerilerinden de önemli destekler alarak moral buluyor.

Giriş Tarihi: 29 Kasım 2016 Salı 21:42
Mümin Sarıkaya’ya Yozgatlılardan müthiş destek!

 Önceki gün Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Özışık ile bir araya gelen Sarıkaya, 365 kasetlik destek elde etti. Başkan Özışık, desteğin devam edeceğini söyledi.

Yozgat’ın yetiştirdiği ender sanatçılardan biri olan, kendisinin yazıp seslendirdiği ‘Ben yoruldum hayat’ isimli şarkısının farklı sanatçılar tarafından da seslendirilmesiyle bir anda isminden söz ettirmeye başlayan Mümin Sarıkaya, yeni kasetiyle birlikte Türkiye’nin aranan sanatçılarından birisi oldu. Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Özışık, Yozgat’ın yetiştirdiği sanatçı Mümin Sarıkaya ile önceki gün biraraya geldi.

Oda binasında gerçekleşen görüşmede, Sarıkaya’dan övgüyle söz eden Özışık, otomobili ile şehirlerarası yolculuk yaptığı esnada Mümin Sarıkaya’yı TRT’deki bir programında dinlediğini söyledi. Özışık, “Yüreğinde Yozgat sevdası bulunan kardeşimiz Mümin Sarıkaya, Yozgat için önemli bir değer. Kalbi, yüreği Yozgat için atan bir Yozgat sevdalısı” diye konuştu.

SIRADA KLİP ÇEKİMİ VAR

Başkan Özışık, Mümin Sarıkaya’nın kasetinden 365 adet alarak yurt genelindeki tüm odalara göndereceklerini de sözlerine ekledi.

 Ben Yoruldum Hayat şarkısını internet ortamına yüklendiğinde milyonlarca defa izleneceğini hiç düşünmediklerini belirten Sarıkaya ise şunları söyledi: “Böyle bir düşüncemiz yoktu. Bu parça benim hayatımı anlatan bir parça. Benim hayatım. Böyle bir şey beklemiyorduk tabi. Bütün ülkeme ve bütün dinleyicilerime çok sağ olsunlar. Bizi buralara kadar taşıdılar. Bizim 18 Kasım’da albümümüz çıktı. Çok önemli bir albüm... 10 şarkılık bir albüm. İçinde sözü müziği bana ait 6 tane şarkım var. Hepsi de birbirinden değerli. Yeni çekilen klipimiz de hazır. Ben, hayat şarkısı gibi bu albümün de ilgi göreceğini umuyorum.”

KONSERLERİ BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR

 Öte yandan, Son olarak, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen programda sahne alan Mümin Sarıkaya, şarkılarıyla Gebzelilere keyifli bir gece yaşattı. Sarıkaya’ya birçok şarkısında hayranları da eşlik etti. ‘Ben Yoruldum Hayat’, ‘Nabız’ gibi şarkılarını seslendiren Sarıkaya, kendisini dinlemeye gelenlerden tam not aldı. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık