Ana Sayfa Siyaset Muhammed Emin Erbek Ak Parti'den aday adayı

Muhammed Emin Erbek Ak Parti'den aday adayı

Ak Parti milletvekili aday adaylığına Ak Parti Önceki Dönem Gençlik Kolları Başkanı ve İl Başkan Yardımcısı Muhammed Emin Erbek yaptı.

Giriş Tarihi: 30 Nisan 2018 Pazartesi 12:04
Muhammed Emin Erbek Ak Parti'den aday adayı

Parti binasında kalabalık bir topluluk ile aday adaylığını açıklayan Muhammed Emin Erbek, rabbim hem benim için hem de Yozgat için benim aday olmam hayırlı ise yolumuzu açsın, kapıları aralasın. Yozgat için adaylığım hayırsız ise rabbim yolumuzu kessin, engel çıkarsın ve hakkımızda en hayırlı olanı cümlemize nasip etsin dedi.

Ak Parti İl başkanı Celal Köse de, aday adaylığı başvuru formunu alarak hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

YORUMLAR
  • yorum2018-05-01 11:16:26gurbetteki hısımların

    Selamlar sevgiler sunuyoruz sana akrabam. Senin başarın bizimde başarımız senin kazancın hem bizim hem ülkenin kazancı Gurbet ellerden uzaklardan sana selam ve sevgilerimizi iletiyoruz.

  • yorum2018-05-01 11:13:41Hümeyra konevi

    Çalışkan dürüst özverili ve en önemlisi insan ve millet sevgisi yönünden çok pozitif biri. İnşallah hakkında hayırlı olur

  • yorum2018-05-01 10:26:28Mustafa Adil

    Muhammed Bey vekil olursa kendisi kaybeder lakin başta Yozgat olmak üzere garip guraba fakir fukara ve kimsesizler kazanır. Tabi bu kazanç başta Ak Parti olmak üzere Türkiye'ye ve ümmete yarar. Rabbim Muhammed kardeşim hakkında hayırlısını versin. Amin.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık