Ana Sayfa Yozgat Millet Olarak Yüreklerimizi Dağladı!

Millet Olarak Yüreklerimizi Dağladı!

Yozgat Belediye Başkanı Kazım Arslan, Manisa’nın Soma ilçesinde bir kömür ocağında yaşanan faciada hayatını kaybeden alın teri şehitleri için başsağlığı diledi.

Giriş Tarihi: 14 Mayıs 2014 Çarşamba 18:34
Millet Olarak Yüreklerimizi Dağladı!
 Ailelere sabır temennisinde bulunan Arslan, yer altında bulunan işçilerin sağlıklı bir şekilde kurtarılması için Tür milletinin tek vücut dua ettiğini söyledi.

            Başkan Arslan, Manisa'nın Soma ilçesinde kömür ocağında yaşanan faciada hayatını kaybeden vatandaşlar için başsağlığı mesajı yayınladı.

            Arslan, mesajında Soma'daki özel bir maden ocağında meydana gelen trafo patlaması nedeniyle çıkan yangında çok sayıda maden işçisinin şehit olmasının yüreklere bir ateş misali düştüğünü belirterek; “Çok sayıda emekçi maden işçisinin maden ocağında mahsur kaldığını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Bu olayların yaşanmaması dua ve temennimiz olmasına rağmen Soma’da ortaya çıkan manzara millet olarak yüreklerimizi dağladı.

Kazada hayatını kaybeden, alın teri şehitlerimize, madencilerimize Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı, yaralı vatandaşlarımıza geçmiş olsun dilerken, devam eden çalışmalar sonucu, ocakta mahsur kalan maden işçilerimizin sağ salim kurtarılmasını diliyor, temenni ediyorum” diye konuştu. 
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık