Ana Sayfa Siyaset MHP'liler seçmenden tam destek istedi

MHP'liler seçmenden tam destek istedi

Haziran ayında yapılacak olan seçimler öncesinde parti teşkilatları bugüne kadar verilen mücadeleyi net bir şekilde deklare edip, seçmenden tam destek istendi.

Giriş Tarihi: 29 Mayıs 2018 Salı 23:34
MHP'liler seçmenden tam destek istedi

Haziran ayında yapılacak olan seçimler öncesinde parti üzerinde oynanmaya çalışılan oyunlara karşı teşkilattan tokat gibi bir açıklama geldi. Vatan mevzubahis olduğunda susmasının bilindiğine, ancak mücadeleden asla vazgeçilmediğine dikkat çekilen açıklamada sıkılmadık el, girilmedik kapı ve gönül bırakılmayacağı ifade edildi.
MHP Teşkilatları, seçimler öncesindeki iddialarını ve bugüne kadar izlenen Parti politikalarının arkasında niye durulduğunu yazılı bir açıklama ile kamuoyuna duyurdu.

MEVZUBAHİS VATANSA GERİSİ TEFERRUFAT

Yozgatlı tüm seçmenlerin oylarına talip olunduğuna dikkat çekilen açıklamada şu görüşlere yer verildi:
“Biz; Anadolu coğrafyasında hüküm süren bin yıllık medeniyetin asil çocukları, “mevzubahsin” vatan diye nitelendirildiği o günden beri hilkat gereği cefada önde, sefada sonda saf tuttuk.

Vatan sevmenin büyük diyetini hem istikbalimiz hem de canımızla ödedik. İtildik, kakıldık, dövüldük, öldük, lakin yiğit düştüğü yerden kalkar dedik doğrulduk.

DEVLETİN BÜTÜNLÜĞÜ HERŞEYDEN ÖNEMLİ

Ne dünyalık istedik ne aferin umduk. Ne kavgadan vazgeçtik ne gücenip küstük. Vatan, millet, din ve devlet al sancaklar hakkına, dar günlerin erkek arslan sesiydik sustuk...

Devletin bekası, vatanın bölünmez bütünlüğü, milletin birlik ve beraberliğiyle mümkündür. Türkiye Cumhuriyeti Devleti Siyasi tarihinde bu birlik ve beraberliğin adını cumhur ittifakı ile tescilleyip seçim yarışına bismillah dedik.

SIKILMADIK EL GİRİLMEDİK KAPI KALMAYACAK

Dileğimiz kısa zaman zarfında hemşerilerimizin gönlünü fethetmektir.
Memleket meselesinde hep ön safta yer alan Yozgatlıların her şeyin en güzeline layık olduğu kanaatindeyiz.
Memleketi bu makus talihinden kurtarmak istiyoruz.
Niyetimiz halistir.
Sıkılmadık el, çalınmadık kapı, girilmedik gönül bırakmayacağız.
Bütün Yozgatlı seçmenlerimizin oyuna talibiz.
Adaylarımız genç dinamik ve kaliteden ödün vermeyen şahsiyetlerdir. Politika değil siyaset yapmak için sahadayız.
Özümüzde, sözümüzde bir. Bahçeyi kargalar sarınca bülbüle susmak düşer deyip susmayacağız; o kutsal marşı söylemeye devam edeceğiz. Dönmedik, dönmeyeceğiz…

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık