Ana Sayfa Siyaset MHP'den dikkat çeken hamle!Açık davete bulundular

MHP'den dikkat çeken hamle!Açık davete bulundular

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ferhat Altan, yaklaşan mahalli seçimler öncesinde aday olmak isteyenlere açık davette bulundu.

Giriş Tarihi: 18 Mayıs 2018 Cuma 15:24
MHP'den dikkat çeken hamle!Açık davete bulundular

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ferhat Altan, yaklaşan mahalli seçimler öncesinde aday olmak isteyenlere açık davette bulundu. Mahalli İdareler ve Belediye Seçimlerinde Partilerinden Belediye Başkan adayı veya meclis üyesi adayı olmayı düşünen herkese seslenen Altan, “Partimizin kapısı Türk Milletinin şerefli her bir ferdine sonuna kadar açıktır” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi halkını kucaklayan politikasına bir yenisini daha ekledi ve yaklaşan mahalli seçimler öncesinde yaptığı davetle tüm dikkatleri üzerine çekti.

ADAYLARA KAPI AÇIK

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ferhat Altan, yaklaşan mahalli seçimler öncesinde aday olmak isteyenlere açık davette bulundu. Altan açıklamasında şu görüşlere yer verdi: “Milliyetçi Ülkücü Hareketi temsil edebilecek Yozgat ve Yozgatlıya hizmet edebilme yeterliliğini kendinde gören, teşkilatlarımızla uyumlu çalışabilecek tüm aday adaylarının partimizi tercih etmesi bizlere onur verecektir.

Şimdiden çalışmalarına başlamaları ve hazırlık içinde olmaları da bizleri mutlu etmektedir.

Ancak; Belediye seçimlerinde adaylık düşünen herkes iyi bilmelidir ki önümüzde Ülkemiz açısından son derece kritik Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri 24 Haziran da yapılacaktır. Partimizin önceliği de Cumhur İttifakının başarıya ulaşması ve TBMM ‘de MHP’nin daha güçlü temsil edilebilmesini sağlamaktır.

Bu sebeple 24 Haziran da yapılacak olan seçimlerde Mahalli İdareler ve Belediye seçimlerinde her hangi bir yere aday olmayı düşünen herkesin birer Milletvekili adayı gibi çalışmaları gerekmektedir.

Aday olmayı düşündükleri İlçe sınırları içerisinde bugünden başlayarak 24 Haziran’a kadar kapı kapı dolaşarak Cumhur İttifakı ve MHP’nin başarısı için Teşkilatları ile koordineli çalışan aday adaylarının ortaya koyacakları performans Belediye seçimlerinde partimizden aday olabilmeleri için en büyük ölçüt olacaktır.

Ülkemiz açısından son derece önemli olan bu seçimlerde, tüm imkanlarını kullanmayan, partimizin başarısı için terlemeyen aday adaylarını, teşkilatlarımızın ve ülküdaşlarımızın keskin hafızasının asla unutmayacağının bilinmesini arzu ediyor ,İl teşkilatımız ve tüm ilçe teşkilatlarımız adına Kamuoyuna Saygılar sunuyoruz...”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık