asdas

Ana Sayfa Siyaset MHP Yozgat'ta İddialı Geliyor

MHP Yozgat'ta İddialı Geliyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat İl Başkanı Ethem Sedef, yolsuzluğu adaletsizliği önlemek için iktidara talip olduklarını söyledi.

Giriş Tarihi: 26 Mart 2015 Perşembe 11:29
MHP Yozgat'ta İddialı Geliyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat İl Başkanı Ethem Sedef, ülkenin 12 yıllık AK Parti iktidarı ile büyük bir kaos ve belirsizliğe sürüklendiğini belirterek, adaleti yeniden tesis etmek, yolsuzluğu, hukuksuzluğu adaletsizliği önlemek için halkın MHP’ye yetki vermesi gerektiğini söyledi.

Haziran ayında yapılacak olan seçimler için çalışmalarına hız veren MHP iktidara talip olma niyetini ciddi bir şekilde ortaya koymaya başladı.

SEÇİM GEZİLERİ SÜRÜYOR

MHP İl Başkanı Ethem Sedef beraberinde partili aday adayları ile birlikte esnaf ve halk ziyaretlerinde bulundu. Ziyaret öncesi Cumhuriyet Meydanında hatıra fotoğrafı çektiren partili üyeler 7 haziran seçimlerinde, Yozgat ta birinci parti, Türkiye de iktidar olma, azim ve kararlılığı ile seçim çalışmalarına hız verdiklerini ifade etti.

ÜLKEYİ İÇİNE DÜŞTÜĞÜ BATAKTAN KURTARACAĞIZ

MHP İl Başkanı Sedef, "Ülkemizi içine düştüğü bataktan kurtarmak, milli birlik beraberliğimizi yeniden tesis etmek, yolsuzluğu, hukuksuzluğu, adaletsizliği ve adam kayırmacılığını önlemek için Milliyetçi Hareket Partisi sizden yetki istemektedir. İşçisini, memurunu, açlık sınırı altında yaşayan emeklisini, vergi yükü altında inleyen ve siftah yapamadan dükkanını kapatan esnafını, yüzü gülmeyen serbest meslek sahiplerini, ürünü para etmeyen çiftçisini huzura ve refaha kavuşturmak için siz, yüce Türk milletinden iktidar istiyoruz” dedi.

TEŞKİLAT BİR BÜTÜN

İktidara yürüme azmi ve kararı içinde; dürüst, çalışkan ve donanımlı, kadrosu ile birlikte seçimde Yozgat’ta birinci parti olarak çıkacaklarını söyleyen Sedef, "Yozuna yoz kattın, dokuzuna dokuz kat bizimle yürü Yozgat” sloganı ile milletvekili aday adayları ve teşkilat yöneticilerimizle birlikte bir bütün olarak, ilimiz sınırları içerisinde, köy, belde, ilçe ve il merkezinde saha çalışmalarını azim ve kararlılıkla sürdüreceğiz” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık