Ana Sayfa Siyaset MHP Yozgat Milletvekili Adayından Çarpıcı Açıklamalar

MHP Yozgat Milletvekili Adayından Çarpıcı Açıklamalar

MHP milletvekili adayı Mehmet Ali Çakır, oldukça iddialı açıklamalar yaptı.

Giriş Tarihi: 18 Nisan 2015 Cumartesi 11:38
MHP Yozgat Milletvekili Adayından Çarpıcı Açıklamalar

7 Haziran seçimleri öncesinde iddialarını ortaya koyan Çakır, “Yozgat çantada keklik değildir. Yozgatlı uyanmıştır. Seçimlerde iradesini iktidara ders vermek ve MHP'ye destek olmak yolunda gösterecektir” dedi.

MHP 2’inci sıra milletvekili adayı Mehmet Ali Çakır, hedeflerini anlatırken AK Parti iktidarının da yapamadıkları hakkında açıklamalar yaptı.

“GÖÇE VE İŞSİZLİĞE KARŞI BİZİMLE YÜRܔ

Yozgat'ın 12 yıllık AK Parti iktidarında eridiğini ifade eden Çakır, “Yozgat göç veriyor bizde yola çıkarken göçe ve işsizliğe karşı bizimle yürü Yozgat dedik. Bu göçün nedeni iktidar milletvekilleridir. Geçen 12 yıl boyunda herhangi bir şekilde iktidar olmanın etkinliğini Yozgat lehine kullanmamışlar ya da kullanamamışlardır. Yapacakları vaatten öteye geçmemiş. Cek cak edebiyatı ile gündem doldurdular” diye konuştu.

ÇANTADA KEKLİK DEĞİLİZ

2015 yılı bütçesi Yozgat'ın ötelendiğinin bariz göstergesidir diyen Çakır, “Adalet Bakanlığının Yozgat'ta yapmayı planladığı eğitim tesisi, iktidarın çok övündüğü bölünmüş yollar konusunda Yerköy- Sorgun arasındaki 61 km bölünmüş yolun 2016 yılına kalmış olması, çevre yolunun gündemde olmaması, Delice ayrımı Yerköy Hızlı tren yatırımı için bütçeye konulan sembolik rakamlar bu iktidarın ve vekillerinin Yozgat için bir şey yapmayacaklarının ve Yozgat'ı gözden çıkardıklarının işaretidir' şeklinde konuştu.

ALTERNATİF MHP

Çakır açıklamasında şu görüşlere yer verdi: 'Yozgat çantada keklik değildir. Yozgatlı uyanmıştır. Seçimlerde iradesini iktidara ders vermek ve MHP'ye destek olmak yolunda gösterecektir. Yaptığımız çalışmalar ve vatandaşlarımızla temasımız sonucunda Yozgatlı hemşerilerimizin partimize ve şahsıma büyük bir ilgi gösterdiklerini gözlemledim. Bundan büyük bir memnuniyet duydum. Şundan emin olabilerler ki tarafıma bir temsil görevi verildiği taktirde onları en iyi şekilde TBMM'de temsil edeceğim her türlü meselelerini çözmek için gayret göstermeye hazırım.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık