asdas

Ana Sayfa Siyaset MHP Yozgat İl Başkanı Sedef Bozdağ’a fena patladı

MHP Yozgat İl Başkanı Sedef Bozdağ’a fena patladı

MHP’li Sedef Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’a başbakan adaylığı yolunda verilen destek açıklamalarını değerlendirdi.

Giriş Tarihi: 12 Mayıs 2016 Perşembe 10:01
MHP Yozgat İl Başkanı Sedef Bozdağ’a fena patladı

 Başbakanlık için Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın ismi kulislerde konuşulup, destek açıklamaları ardı ardına gelirken MHP İl Başkanı Ethem Sedef olaya farklı bir noktadan yaklaştı. Memlekette Yozgat milliyetçisinin çoğalmış olmasından kendilerinin haberdar olmadığını belirten Sedef, STK’lara seslenerek, “İnşallah 14 yıldır projelerinize alamadığınız desteği alırsınız da esnafımız, halkımız kalkınır” dedi.

Çeşitli sivil toplum örgütleri Bozdağ'a destek açıklaması yaparken Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ethem Sedef Sosyal medya hesabından sert eleştirilerde bulundu.

SEDEF SOSYAL MEDYADAN YÜKLENDİ

Üstüste yapılan açıklamaların ardından sosyal paylaşım hesabından yaptığı açıklama ile konuya müdahil olan Sedef, paylaşımına Gazeteci yazar, Abbas Sayar'a ait ''Yozgat var Yozgatlı yok'' cümleleri başladı. Memlekette Yozgat milliyetçisinin çoğaldığını ancak bundan haberlerinin olmadığını belirten Sedef, “Destek açıklamaları ile sıraya giren STK’lar. İnşallah 14 yıldır alamadığınız desteği almayı başarırsınız. Bundan sonra dikkate alınırsınız da, esnafımız, nakliyecimiz, şirket sahiplerimiz dolayısıyla halkımız kalkınır” diye konuştu.

BOZDAĞ BİRŞEY YAPMAZ İMASI

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın başbakan olması halinde bile Yozgat’a herhangi bir faydasının olmayacağı iddiasında bulunan Sedef, “Ama unutmamakta fayda var. Bakan Bozdağ’ın geçmişindeki referansı gelecekteki yapacaklarının göstergesidir. Atalarımızın dediği gibi insan 7’sinde ne ise 70’inde de odur. İnanmadığınız şeylerin peşinde koşmanız güzel olabilir ama insanımızı, hayali umutlarla peşinizden yürütmeyiniz” diyerek açıklamalarını tamamladı. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık