Ana Sayfa Siyaset MHP lideri Bahçeli Yozgat’tan o ismi seçti

MHP lideri Bahçeli Yozgat’tan o ismi seçti

Tuncer Bozyokuş’un Eylül ayı içerisinde istifasıyla boşalan ve o günden bu yana boş kalan MHP Boğazlıyan İlçe Başkanlığı görevine Tuna Çetin getirildi.

Giriş Tarihi: 4 Ocak 2017 Çarşamba 11:04
MHP lideri Bahçeli Yozgat’tan o ismi seçti

Önceki gün toplanan İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri’nin tamamının oyunu alan ve teşkilatçılığı ve mücadeleci kişiliği ile tanınan Çetin, “Teslim aldığımız bayrağı bir adım daha ileriye götürmek için çalışacağız. Boğazlıyan’da iyi bir tabanımız var. Bunu daha da büyütmek istiyoruz. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli ilçemize özel önem veriyor. Biz de, buna layık olmaya çalışacağız” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Boğazlıyan İlçe Başkanı Tuncer Bozyokuş’un istifasıyla boşalan makama, İlçe Sekreteri Tuna Çetin oturdu.

 Önceki gün parti binasında toplanan Yönetim Kurulu Üyesi’nin teklifi ve tamamının oylarıyla Başkanlık koltuğuna oturan Çetin, kendisine gösterilen güvene layık olmak için çalışacaklarını söyleyerek, “Sadece milletlerin ülküleri vardır. Türk milletinin ülküsünün temsilcileri ülkücülerdir. Ülküleri ve hedefleri olan bizlere özellikle bu dönemde çok büyük görevler düşmektedir” dedi.

 İLK TEBRİK SADEF’TEN

 Yönetim Kurulu Üyeleri’nin tamamının oyunu olarak MHP İlçe Başkanlığı görevine seçilen Tuna Çetin’e ilk tebrik MHP İl Başkanı Ethem Sadef’ten geldi.

Ülkücü Hareket’in her kademesinde görev yapmış, teşkilatçı ve mücadeleci kişiliği ile bilinen Çetin’in, Yönetim Kurulu Kararı ile Başkanlık görevine getirilmesinin, MHP başta olmak üzere Boğazlıyan için kazanç olduğunu ifade eden Sadef, Çetin’e ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ne yeni görevlerinde başarılar diledi. Tuna Çetin, yapılacak İlçe Başkanlığı seçimine kadar Boğazlıyan İlçe Başkanlığı görevini sürdürecek.

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık