asdas

Ana Sayfa Siyaset MHP İl Başkanı Sedef Hainlere Seslendi

MHP İl Başkanı Sedef Hainlere Seslendi

Diyarbakır’ın Sur ilçesinde hain bir saldırı sonucu şehit edilen Astsubay Nusret Atmaca ve Uzman Erbaş Bekir Şimşek’in şahadet haberini büyük elem içerisinde öğrendiklerini dile getiren MHP Yozgat İl Başkanı Ethem Sedef, hainlerin asla emellerine ulaşamayacaklarını söyledi. AK Parti hükümetini üstü kapalı bir şekilde eleştiren Sedef, “Hani silahlar susacak, şehit haberleri gelmeyecekti? Bunun hesabını nasıl vereceksiniz” dedi.

Giriş Tarihi: 3 Şubat 2016 Çarşamba 09:31
MHP İl Başkanı Sedef Hainlere Seslendi

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ethem Sedef, Diyarbakır’ın Sur ilçesinde 2 askerimizin Şehit olmasının ardından duyduğu üzüntüyü dile getirdi.

TERÖR YÜREĞİMİZİ BİR KEZ DAHA YAKTI

Yozgat İl Başkanı Ethem Sedef’in hedefinde PKK terör örgütü ve AK Parti hükümeti vardı. Sedef: “Kanlı eller bir kez daha ölüm tezgahını açtı, yeniden kahpe pususunu kurdu. Sözde çözüm sürecinin iki aktöründen birisi olan PKK iki Yozgat evladına kıydı, iki ananın ciğerini kavurdu. Türk milletini acıya ve yasa boğdu. Mübarek gözlerinden yaş dökülen, nasırlı elleriyle bağırlarına vuran anaların feryat figanlarına sebep olan suç ortakları malumumuzdur” dedi.

HALKI KANDIRANLAR NASIL HESAP VERECEK

Hükümetin 1 Kasım seçim vaatleri öncesi terör bitecek açıklamalarına da değinen Sedef: “Hani silahlar susuyordu, hani güzel şeyler olacaktı, hani kan duracak, şahadet haberleri alınmayacaktı? Yalan söyleyenler, aldatanlar, kandıranlar, terörün yörüngesine pazarlıkla tutunanlar milli vicdanda nasıl aklanacak, nasıl hesap verecektir” diye konuştu. 

HAİNLER EMELLERİNE ULAŞAMAYACAK

Eli kanlı terör örgütü PKK’ya seslenen Sedef, “Ey caniler, zannetmeyin ki başaracaksınız, zannetmeyin ki emellerinize ulaşacaksınız! Yakında fitne kuyunuzda çırpınarak hesap vereceksiniz. Millet ebed müddet, devlet ebed müddet asırlarca milli vicdanları mühürlemiş kutlu bir yemindir. Kimse heveslenmesin bundan da dönüş yoktur. Türk Milletinin vicdanı bu acılara bir dur diyecektir” görüşlerine yer verdi.

ACIMIZ ÇOK BÜYÜK

Sedef son olarak ise şehitlerimize rahmet dileyerek şu ifadelere yer verdi: “Diyarbakır'ın Sur ilçesinde teröristlerle girdikleri çatışmada yaralanan daha sonra kaldırıldıkları hastanede şehit düşen memleketimizin evlatları, Sorgunlu Astsubay Nusret Atmaca ve Aydıncıklı Uzman Erbaş Bekir Şimşek’e Yüce Yaradan’dan rahmet, kederli ailesi ve tüm Yozgat halkına başsağlığı dilerim. Bu cennet vatan için verdiğimiz son şehitlerimiz olmasını Cenabı Hak’tan niyaz ederim.” 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık