Ana Sayfa Siyaset ‘Memleket işi Gönül işi’ dediler çalışmalara hız verdiler

‘Memleket işi Gönül işi’ dediler çalışmalara hız verdiler

17 yıldır milletinin gönlüne giren ve girdiği her seçimde halkın büyük desteğini alan AK Parti; 31 Mart Yerel Seçimlerine gönül belediyeciliği sloganıyla sıkmadık el, girmedik kapı bırakmayarak çalışmalarını sürdürüyor.

Giriş Tarihi: 10 Mart 2019 Pazar 12:47
‘Memleket işi Gönül işi’ dediler çalışmalara hız verdiler

Yozgat’ta saha çalışmalarına hız veren AK Parti Yozgat Merkez İlçe Teşkilatı lafla değil gönülle sahada varlık göstermeye devam ediyor. İlçe Başkanı Kürşat Kılıç, Başkan Yardımcısı Soner Tumgan ve yönetimi mahalle mahalle, kapı kapı sıkılmadık el çalınmadık kapı bırakmayarak halka direk temas ediyor. İlçe Başkanı ve yönetimini karşılarında gören vatandaşlar ise AK Parti’ye kucak açıyor, desteklerini eksik etmiyor. 

İLK DURAK BİLAL ŞAHİN MAHALLESİ

Lider sahada olacak ki yönetimi, temsilcisi sahada olsun gayesiyle çalışmalara bizzat öncülük eden İlçe Başkanı Kürşat Kılıç ve yönetimi bugün gün boyunca Bilal Şahin Mahallesi sakinlerine ulaştı. Sıkmadık el, girmedik kapı bırakmayan Kılıç ve Yönetimi vatandaşın hem talep ve isteklerini dinledi hem de Belediye Başkan Adayı Celal Köse’ye destek istedi. 

ERDOĞAN’IN SELAMINI İLETTİLER

Gönüllere girersen gönül kazanırsın diyen Başkan Kılıç; ‘Bugün Bilal Şahin Mahallesi sakinlerini kucakladık. Sahada bizzat vatandaşımızın karşısına çıkmayı doğru buluyoruz. Halkımızla 17 yıldır kurulan gönül bağını güçlendirmeyi hedefliyoruz. Ayrıca Cumhurbaşkanımız AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını ilettik. Saha çalışmalarında bizzat olacağız halkımızla kucaklaşacağız’ dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık