Ana Sayfa Güncel Melik Durmaz Beştepe’ye çıktı!

Melik Durmaz Beştepe’ye çıktı!

Boğazlıyan Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Melik Durmaz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın misafiri olarak Külliye’ye çıktı.

Giriş Tarihi: 30 Ocak 2017 Pazartesi 12:04
Melik Durmaz Beştepe’ye çıktı!

Erdoğan’ın Yargıda Birlik Derneği üyelerine verdiği yemeğe katılan ve günün anlam ve önemine binaen çekindikleri resimle anı ölümsüzleştiren Durmaz, “Sayın Cumhurbaşkanımıza, Adalet Teşkilatı üyesi olarak hüsn-ü kabullerinden dolayı şükranlarımızı sunduk” dedi.

Boğazlıyan Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Melik Durmaz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın davetlisi olarak Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ne çıktı. Yargıda Birlik Derneği’nin Kurucuları, Yönetim, Denetim, İstişare ve Etik Kurulu Üyeleriyle beraber Makam’a çıkan Durmaz, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Boğazlıyanlılar’ın selamını ilettiğini söyledi.

Boğazlıyan Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Melik Durmaz, ziyaretle ilgili şu bilgileri aktardı: “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Yargıda Birlik Derneği’nin Kurucular Kurulu, Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu, İstişare Kurulu ve Etik Kurulu üyelerini Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde öğle yemeğinde kabul etmişlerdir.

YARGIDA BİRLİK’E TARİHİ MİSYON

 Sayın Cumhurbaşkanımız, Adalet teşkilatı içerisinde FETÖ’nün yol açtığı tahribatın önüne geçilmesinde tarihi bir misyon üstlenen Yargıda Birlik Derneği’nin, çoğulcu ve geniş tabanlı bir hareketin başarılı temsilcisi olduğunu belirterek, önümüzdeki süreç içerisinde de bu yapısını koruyarak yargının işleyişini murakabe edecek, görüş bildirecek, öneri getirecek, gerektiğinde eleştirecek bir meslek kuruluşu olarak daha etkin bir şekilde çalışmalarını sürdüreceğine inandığını ifade etmiş ve ülkemize ve Türk yargısına büyük hizmetlerinden dolayı dernek mensuplarımıza teşekkür etmişlerdir. Yargıda Birlik Derneği Ailesi olarak hüsn-ü kabullerinden dolayı Sayın Cumhurbaşkanımıza şükranlarımızı sunarız.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık