Ana Sayfa Güncel Melih Gökçek Yozgatlılarla Buluştu

Melih Gökçek Yozgatlılarla Buluştu

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Sorgun’a bağlı Eymir Beldesi’nden Ankara’ya giden Eymirlilerle buluştu.

Giriş Tarihi: 13 Mayıs 2014 Salı 10:33
Melih Gökçek Yozgatlılarla Buluştu
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Sorgun’a bağlı Eymir Beldesi’nden Ankara’ya giden Eymirlilerle buluştu. Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek, Başkan Gökçek’e plaket verdi.

Keçiören Neşet Ertaş Sanat ve Gösteri Merkezi’ndeki buluşmada, solonu dolduran Eymirlilere seslenen ve  Yozgat nüfusundan daha fazla Yozgatlının Ankara’da yaşadığına dikkat çeken Başkan Gökçek, “bu yüzden sizlere, ‘hemşehrim’ diye hitap etmek istiyorum” diyerek sözlerine başladı.

Eymir’i artık Ankara’nın bir beldesi gibi gördüğünü ve bu yüzden de bu bölgeyi imarlı ve güzel bir belde haline getirmenin boyunlarının borcu olduğunu kaydeden Başkan Gökçek, her türlü desteği vereceklerini söyledi.

Konuşmasında Eymir’e yapacakları yardımlardan da kısaca bahseden Başkan Gökçek, “Parkınızı yapacağız, suyunuzu da getireceğiz, çocuklara bir halı saha kazandıracağız. Netice itibarıyla ihtiyacınız olan her şeyi yapacağız” diye konuştu.

Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek, Başkan Gökçek’e takdire şayan çalışmaları ve kendilerine gösterdiği ilgi nedeniyle plaket ve hediye takdim etti.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık