Ana Sayfa Eğitim MEB Öğretmen Atama Kontenjanları Resmi Gazete'de Yayınlandı Mı?

MEB Öğretmen Atama Kontenjanları Resmi Gazete'de Yayınlandı Mı?

MEB atama kontenjanları için Torba Yasa ve 11 Eylül Resmi Gazetesi bekleniyordu. Öğretmen kontenjanları resmi gazete sonrası açıklanacak.

Giriş Tarihi: 11 Eylül 2014 Perşembe 16:55
MEB Öğretmen Atama Kontenjanları Resmi Gazete'de Yayınlandı Mı?
MEB tarafından yapılacak öğretmen atamaları için binlerce öğretmen atama kontenjanlarının açıklanmasını bekliyor. MEB ise bunun için öncelikle Torba Yasa'nın Resmi Gazete'de yayınlanmasını bekleniyordu. Bugün yayınlanan 11 Eylül Resmi Gazete'sinde Torba Yasa'nın yer alması ile beraber MEB öğretmen atamaları ile ilgili 2014 öğretmen atama kontenjanlarını açıklayacak.

MEB tarafından binlerce öğretmenin merak ettiği açıklamanın kısa süre içerisinde yapılması bekleniyor. Milli Eğitim Bakanlığı resmi internet sitesi meb.gov.tr üzerinden açıklanacak öğretmen atama kontenjanları, 2014 öğretmen atamaları öncesi öğretmenlere tercih yaparken rehber niteliğinde olacak.

Gece açıklanması beklenen öğretmen atama kontenjanları için Resmi Gazete'nin yayınlanmasının bekleneceği haberi gelmişti. Resmi Gazete'de Torba Yasa'nın yer alıp uygulamaya girmesi ile beraber de her an MEB tarafından öğretmen atama kontenjanlarının açıklanabileceni belirtelim.

MEB öğretmen atama kontenjanları açıklandığı zaman kontrol etmek için; meb.gov.tr

Google News'de takip et

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Bozok Üniversitesi'nde devir teslim

Bozok Üniversitesi'nde devir teslim

Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık