Ana Sayfa Güncel Kayaalp'ten Korkutan Haber!

Kayaalp'ten Korkutan Haber!

Dünya ve Avrupa şampiyonu milli güreşçi hemşehrimiz Rıza Kayaalp’in Ankara Yenimahalle’de oturduğu eve önceki gün sabah saat 09:00 sularında freni patlayan bir kamyonet girdi.

Giriş Tarihi: 6 Temmuz 2014 Pazar 22:51
Kayaalp'ten Korkutan Haber!
Olay sırasında evde bulunan Rıza Kayaalp, kazadan şans eseri yara almadan kurtuldu.

Sabah büyük bir gürültü ile uyandığını ve kalktığında evin duvarına bir kamyonetin çarpmış olduğunu gördüğünü belirten Rıza Kayaalp, “Cumartesi günü sabah saat 09:00 civarında büyük bir gürültü duydum ve bu gürültü ile uyandım. Yattığım odanın penceresinden dışarı baktığımda evimin duvarına bir kamyonetin çarpmış olduğunu gördüm. Apar topar dışarı çıktım. Araç sürücüsü ve yanında bulunan bir kişi çarpmanın etkisi ile yaralanmışlardı. Hemen 112 acil servis ve polisi aradım. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralılara ilk müdahaleyi yaptıktan sonra hastaneye götürdüler. Polis ise kaza ile alakalı tutanak tuttu. Sonradan öğrendiğime göre yaralıların durumu iyiymiş” dedi.AĞAÇ KURTARDI


Bahçede bulunan ağacın kamyoneti yavaşlatmış olduğunu belirten Kayaalp, “Evimin önünden geçen yol biraz yokuş. Kamyonet yokuştan aşağı inerken freni patlamış. Şoför de dreksiyon hakimiyetini kaybederek benim oturduğum eve çarpmış. Kamyonet önce bahçede bulunan ağaca, daha sonra evin duvarına çarpmış. Ağaç aracı biraz yavaşlatmış ve çarpmanın şiddetini hafifletmiş. Ağaç aracı engellemiş olmasaydı belkide o çarpmanın şiddeti ile kamyonet evin içine girebilirdi. Tam da benim yattığım odanın duvarına çarpması ve aracın evin içine girmemiş olması büyük bir kazanın önüne geçti. Gerek araç sürücüsü ve yanında bulunan kişiye, gerekse bize bir şey olmaması kazanın en sevindirici yanı oldu” şeklinde konuştu.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık