Ana Sayfa Yozgat Kale Grubuna 41 Kere Maaşallah!

Kale Grubuna 41 Kere Maaşallah!

Yerköy’de faaliyetini sürdüren Kale Grubu'na ait Çanakkale Seramik Fabrikası, işçi çocukları ve ilçede maddî durumu zayıf olan ailelerin çocuklarına yönelik bu yıl üçüncü kez düzenlenen sünnet şöleniyle birlikte 41 çocuğu sünnet ettirdi.

Giriş Tarihi: 29 Haziran 2014 Pazar 23:18
Kale Grubuna 41 Kere Maaşallah!

Yerköy Kaleseramik ve Kalekim Fabrika Tesislerinde düzenlenen sünnet şölenine Yozgat Vali Yardımcısı Kemal Şahin, Yerköy Kaymakamı Nevzat Şengök, Yerköy Belediye Başkanı Mehmet Ağaoğlu, Yerköy İlçe Emniyet Müdürü Erdal Tepe, Cumhuriyet Savcısı Semih Şimşir, Adalet Meslek Yüksek Okulu Genel Sekreteri Oğuz Duygu, daire müdürleri, fabrika işçileri ve vatandaşlar katıldı.

Sünnet şöleninde erkekliğe ilk adımını atan çocuklara protokol üyeleri tarafından çeyrek altın ve çeşitli hediyeler verildi.

HER FAALİYETTE YANINIZDAYIZ

Yozgat Vali Yardımcısı Kemal Şahin, yaptığı açıklamada, Kale Grubuna ait Kale Seramik tarafından düzenlenen 3’üncü Sünnet Şöleni’ne katılmaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi. Şahin, "Çocukları sünnet olan ailelerimizi tebrik ediyorum inşallah bu çocuklarımızın düğün törenleri de böyle birlik beraberlik içerisinde mutlu bir şekilde gerçekleşir. Burada Kale Grubunun tesislerini tekrar gezme fırsatı buldum. Kuruluştan bu güne kadar yapılan kapasite artışlarından ve yeni yapılacak olan yatırımlardan dolayı da kurumu kutluyorum. Yozgat Valiliği olarak Kale Grubu’nun yapacağı her türlü faaliyette yanında olacağımızı ve bize düşen görevlerde elimizden geleni yapacağımızı belirtmek istiyorum. Bu vesile 3’üncü Geleneksel Sünnet Şöleni’ni düzenleyen emeği geçen yöneticilere çok teşekkür ediyorum" dedi.

Konuşmaların ardından çocuklar müzik eşliğinde gönüllerince eğlendi.

Google News'de takip et

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yozgat’ta 400 ihtiyaç sahibi çocuğa kışlık kıyafet yardımı yapıldı

Yozgat’ta 400 ihtiyaç sahibi çocuğa kışlık kıyafet yardımı yapıldı

Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık