Ana Sayfa Siyaset İşte Yozgat'ta Özlenen Tablo

İşte Yozgat'ta Özlenen Tablo

STK Başkanları Özışık ve Erkekli 8 Haziran sabahı için Akgül'e açık çek verdi.

Giriş Tarihi: 6 Mayıs 2015 Çarşamba 09:33
İşte Yozgat'ta Özlenen Tablo

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri, (TESKOMB) Genel Başkanı ve Ak Parti Yozgat Milletvekili birinci sıra adayı Abdulkadir Akgül, Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası ile Yozgat Ticaret Borsası'nı ziyaret etti. STK Başkanlarından açık çek alan Akgül, 8 Haziran sabahı Yozgat'ta başarılamayanı hep birlikte başarıp kenti ayağa kaldıracağız dedi.

TESKOMB Genel Başkanı Abdulkadir Akgül, Ak Parti'nin STK Temayül yoklamasında STK'ların büyük oranda destek verdiği destek için teşekkür ederken, STK'larla bundan sonra Yozgat'ın gelişimi için çaba göstereceğiz dedi.

STK'LARA TEŞEKKÜR ETTİ

Sırasıyla TSO ve Ticaret Borsası Başkanlarını ziyaret eden Ak Parti Milletvekili adayı Abdulkadir Akgül, 'Ak Parti bu sene aday yoklamasında STK temayül yoklaması yaptı. Sağolsunlar STK'lar bizi içlerinden biri olarak gördü ve büyük orada destek oldu. Bizde bu hususta hem kendilerine teşekkür edelim hem de bundan sonra daha aktif bir STK ve büyüyen bir Yozgat için çaba gösterelim istedik' dedi.

YOZGAT İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

STK'nın içinden geldiğini ve STK'ları görmezden gelemeyeceğini ifade ederek, şunları söyledi: 'STK'lar aktif halde çalışırsa Yozgat kazanır. Görüyorum ki STK'lar Yozgat'ta çokta aktif bir görüntü vermiyor. İnşallah öncesini konuşmayacağız. STK Başkanlarıyla kafa kafaya verip Yozgat'a ne yapabilirizi konuşacağız. Kendilerinin bu sıcak tavrına teşekkür ediyorum' diye söyledi.

ÖZIŞIK: ESNAFIN İÇİNDEN OLMANIZI ÖNEMSİYORUZ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TSO Başkanı Metin Özışık, 'Biz STK'lar olarak her partiden esnaf temsilcilerinin aday gösterilmesini önemsediğimizi açıklamıştık. Bu hususta Sayın Abdulkadir Akgül'ün Ak Parti'den aday gösterilmesine sevindik. 7 Haziran seçimlerinde kendisine başarılar diliyorum. İnşallah 8 Haziran sabahı hep birlikte Yozgat için birlikte hareket edeceğiz. Yozgat özelinde dosyamız hazır bu hususta Sayın Akgül ile istişare ettik. Zaman zaman hatalarımız oldu. Ama bunları konuşmak yalnızca zaman kaybı. 8 Haziran sabahı Yozgat için çalışmaya biz TSO olarak varız' şeklinde konuştu.

KİM GELİRSE GELSİN KOALİSYON İSTEMİYORUZ

Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Erkekli ise konuşmasında şunları söyledi: 'STK'dan birinin milletvekili adayı olması bizi mutlu etti. Sayın Akgül'e başarılar diliyorum. STK temsilcisi olarak Akgül'ün aday gösterilmesini önemsiyoruz ve kendisinin seçim sonrası yanında olacağımızı söylemek istiyorum. Seçimler ülkemize, milletimize ve sizlere hayırlı olsun diyoruz. Biz Yozgat'ta STK olarak hep istikrardan yana olduk. STK olarak koalisyon istemiyoruz. Bu ülke hep koalisyon dönemlerinde çekti. Hangi parti olursa olsun tek başına iktidar istiyoruz' ifadelerini kullandı. 

YORUMLAR
  • yorum2015-06-03 19:17:59FATİH KAYA

    HAYIRLI OLSUN BAŞKANIM YOLUN AÇIK OLSUN YOZGAT SENİNLE BÜYÜYECEK...

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık