Ana Sayfa Sağlık İşte Yozgat’ta Hastanelerin Önceliği Olacak

İşte Yozgat’ta Hastanelerin Önceliği Olacak

Yozgat İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Merkez ve İlçe Devlet hastaneleri Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürleri il genel değerlendirme toplantısı, Tıbbi Hizmetler Başkanı Uzm. Dr. Cahit B. Kayhan başkanlığında gerçekleştirildi.

Giriş Tarihi: 19 Aralık 2015 Cumartesi 20:15
İşte Yozgat’ta Hastanelerin Önceliği Olacak

Yozgat İl genelinde sağlık bakımı masaya yatırılarak, 2015 yıl değerlendirilmesi yapılarak 2016 yılı için plan cetveli oluşturuldu. Yozgat, Akdağmadeni, Boğazlıyan, Çayıralan, Çekerek, Saraykent, Sarıkaya, Sorgun, Şefaatli ve Yerköy Devlet Hastanelerinin Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürlerinin katıldığı toplantıda hasta ve çalışan memnuniyeti dile getirilirken, 24 saat kesintisiz hizmet veren sağlık hizmetinin sorunlarının da konuşulduğu toplantı verimli geçti. 

Tıbbi Hizmetler Başkanı Uzm. Dr. Cahit B. Kayhan; hemşirelik hizmetlerinin mevzuata ve meslek ilkelerine uygun olarak planlanması, yürütülmesi,   için ve hastalara güler yüzlü hizmet anlayışı ile devam ettiklerini, hizmetin aksamaması için rutin aralıklarla diğer birimlerle koordineli çalıştıklarını ifade etti. 

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. İsmail Kurca yaptığı açıklamada; “Sağlık Bakım hizmetleri Yozgat il genelinde devlet hastanelerimiz de hemşirelerimiz tarafından özverili bir şekilde veriliyor,  hastalar ve dış paydaşlar tarafından dile getirilen hasta memnuniyetinin pozitif yönde artığını görüyoruz,  emeği geçen tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. 2015 yılında Yozgat il genelinde sağlık bakım değerlendirmesi yaptığımız toplantılarımız devam edecek. Sorunların yerinde çözümü noktasında bu bir araya gelerek değerlendirme toplantıları Yozgat için önemlidir” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık