Ana Sayfa Eğitim İl Özel İdarespor’da Abdurrahman Doğan Dönemi

İl Özel İdarespor’da Abdurrahman Doğan Dönemi

Yozgat Birinci Amatör Küme Futbol Liginde mücadele veren İl Özel İdarespor Antrenör Abdurrahman Doğan ile anlaştı.

Giriş Tarihi: 29 Mayıs 2018 Salı 10:33
İl Özel İdarespor’da Abdurrahman Doğan Dönemi

İl Özel İdarespor kulüp binasında Kulüp Başkanı Erol Toraman ile el sıkışan Doğan , sarı lacivertli takımın yeni teknik patronu oldu.

Anlaşma sonrası bir açıklama yapan İl Özel İdare spor Kulüp Başkanı Erol Toraman, 2017-2018 sezonu öncesi takımımızın yeni teknik patronu ile anlaşma sağladık. Abdurrahman hocamızı yakinen tanıyorum. Futbol bilgisi ve tecrübesi ile takımıza çok şeyler katacağına inanıyorum dedi.

Yeni sezon öncesi iddialı konuşan Toraman Antrenörümüz Abdurrahman Doğan’ın vereceği rapor doğrultusunda takımda kalacak ve gidecek isimler belirleyerek ona göre transfer çalışmalarına başlayacağız. Takımımızın geçen yılki iskelet kadrosu duruyor.

Bir kaç oyuncu transferi ile takımımızı güçlendirerek lige hazırlanacağız. İl Özel İdarespor olarak hedeflerinin şampiyonluk olduğunu belirten Toraman, “belirlediğimiz hedefe sezon sonunda ulaşacağımıza inanıyorum. Takımımıza güveniyorum. Bunu başaracak güçteyiz” diye konuştu. Sarı Lacivertli takımın yeni patronu Abdurrahman Doğan’da İl Özel İdare spor’da olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, “ İl Özel İdare spor takımını çok iyi tanıyorum. Genç koşan mücadeleyi hiçbir zaman bırakmayan bir takımımız var . Geçen sezon takımımızdan ayrılan arkadaşlarımız oldu. Onların yerine nokta atışı transferler yapacağız. Bu yıl futbol severler bir kolej takımı izleyecek.

Oynayacağımız bütün müsabakalarda İl Özel İdarespor’a yakışan bir şekilde centilmence ve Fair – playdan ödün vermeden mücadele edeceğiz” dedi. Başarının yolunun inanmaktan geçtiğini belirten Doğan, “ hayatım boyunca inanmadığım ve başarılı olamayacağımı düşündüğüm yerde hiçbir zaman olmadım. Kurumsal kimliği olan ve Yozgat’ın köklü kulüplerinden İl Özel İdare sporda şampiyonluklar yaşamaya ve yaşatmaya geldim. Bana inanıp bu göreve getiren İl Özel İdarespor yönetimine teşekkür ederim. Takımımızın başarılı olması ve sezon sonunda hedefe ulaşmak için var gücümle çalışacağım” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık