Ana Sayfa Güncel İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş Yozgat’a veda etti

İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş Yozgat’a veda etti

Yozgat’ta yaklaşık 5 yıla yakın bir süredir Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan ve sadece eğitim camiası tarafından değil kendisini Yozgat’a sevdiren İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş veda etti.

Giriş Tarihi: 24 Ocak 2017 Salı 00:11
İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş Yozgat’a veda etti

Tayini Ankara’ya çıkan Saim Kuş’a İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen bir yemek ile Yozgat’a yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür edildi.

Kendi isteği ile Ankara’ya tayin edilen Yozgat Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş, onuruna verilen veda yemeğine katıldı.

ONURUNA YEMEK DÜZENLENDİ

Müdürlüğü süresince Yozgat eğitiminin ileriye gitmesi, öğrenci, öğretmen ve veli ilişkilerinin güçlenmesi, eğitim altyapısının eksikliklerinin giderilmesi, aynı zamanda kurum içerisindeki sıkıntıların bertaraf edilmesi ve sağlıklı bir yapıya kavuşması için çalışan, bunu yaparken de kırıcı olmayan, aksine tüm kesimlerin sevgisini kazanan Saim Kuş anısına düzenlenen veda yemeğine Milli Eğitim Müdür yardımcıları, Şube Müdürleri, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Merkez İlçe Okul Müdürleri tam kadro katılarak, Saim Kuş’a sevgilerini gösterme sırsatı buldular.

DUYGUSAL VEDA

5 yıldır ilimize İl Milli Eğitim Müdürü olarak hizmet eden Saim Kuş, veda konuşmasında duygulu anlar yaşadı. Kuş yaptığı konuşmada; "Koltukta otururken yüzde 100 sevilen bir idarecinin ayrılırken de yüzde 100´ü tarafından sevildiğini görmesi demek görevini başarı ile tamamlamış olduğumu göstermektedir. Hem hüzünlü ayrılıyorum, hem de buradaki resmi görerek mutlu oluyorum. Yozgat artık benim memleketim oldu, burada çok büyük dostluklar gördüm ve dostluklarımız devam edecek. Yozgat´a bir gelen ağlar bir de giden ağlar deyişini görmüş olduk" dedi.

Yemeğin sonrasında Saim Kuş’a hizmetlerinden dolayı plaket ve çeşitli hediyeler verildi. Program hatıra fotoğraflarının çekilmesinin ardından son buldu. 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık