Ana Sayfa Güncel İkinci Kızılay Şubesi geliyor

İkinci Kızılay Şubesi geliyor

Türk Kızılayı Yozgat Şubesi ziyaretinde kan bağışı kampanyasına destek veren Ak Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, ikinci bir Türk Kızılayı Şubesi açılacağını müjdeledi.

Giriş Tarihi: 29 Ocak 2017 Pazar 00:46
İkinci Kızılay Şubesi geliyor

Yozgat Türk Kızılayı Şubesi’nde kan bağışında bulunduktan sonra açıklamalarda bulunan Ak Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, yardımseverlik ve sosyal sorumluluk örneği olarak düzenli kan vermeye özen gösterdiklerini söyledi.

Zorda kalan vatandaşlara da can suyu vermiş olduklarını ifade eden Başer, “Bu vesile ile birçok hayatın kurtulmasına vesile oluyoruz. Ben de daha önce burada başkanlık görevinde bulundum. Kızılay bizim yuvamız. Bizden sonra gelen değerli başkanlarımız bayrağı daha ileriye götürmek için gayret sarfediyorlar. Burada 10’un üzerinde vatandaşımız istihdam ediliyor. Yılda 13 bin ünite kan almak suretiyle güzel bir hizmet sunuluyor. Kızılay’ın bayrağı daha ilerilere gidecek. Kent Park civarında ikinci bir kan merkezi de hayata geçirilecek” dedi. Daha sonra milletvekili Başer’e Türk Kızılayı Yozgat Şubesi Başkanı Ekrem İlker tarafından 10’uncu kan bağışı nedeniyle bronz madalya verildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık