Ana Sayfa Spor Hakan Bektaş tek aday

Hakan Bektaş tek aday

Yozgat Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun olağan genel kurulu 30 Haziran Cuma (yarın) saat 14.00’te Sedefler Düğün Salonu’nda gerçekleşecek.

Giriş Tarihi: 29 Haziran 2017 Perşembe 09:40
Hakan Bektaş tek aday

Yozgat Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun 30 Haziran Cuma (yarın) saat 14.00’te Sedefler Düğün Salonu’nda gerçekleştirilecek olan olağan genel kuruluna mevcut başkan Hakan Bektaş tek aday olarak katılacak.

Yozgat Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Hakan Bektaş, Yozgat’ta sporun gelişmesi ve sorunların çözümü için herkesin üzerine düşün görevi yerine getirmesi gerektiğini söyledi. 30 Haziran’da yapılacak olağan genel kurulda tekrar aday olduğunu belirten Bektaş,Yozgat’ta göreve geldikleri günden bu yana sporun gelişmesine yönelik programlar yaptıklarını, ortaya çıkan ayrışmaları ortadan kaldırdıklarını ifade etti. Spordaki sorunların ancak birlik ve beraberlik içerisinde çözüleceğini aktaran Bektaş, “Sportif müsabakalarda ‘önce kardeşiz sonra rakibiz’ sloganını öne çıkardık. Spor sahalarında istenmeyen görüntülerin önüne geçmeye çalıştık. Yeni dönemde de farklı projeler hazırlayıp sporun gelişmesi ve sorunların çözümüne yol bulacağız” dedi.

Yozgat’ta amatör spor kulüplerinin mali sıkıntı içerisinde olduklarının altını çizen Bektaş, kulüpleri malzeme desteklerinin İl Özel İdaresi tarafından sağlandığını kaydetti. Bektaş, “Yozgat, spor merkezi olabilecek potansiyel ve kaynaklara sahip. İmkanlarımız oldukça yüksek. Bunun değerlendirilmesi ve Yozgat’a yararlı hale getirilmesi için ortam çalışma yapmamız gerekiyor. ASKF olarak başlatmış olduğumuz çalışmalar, proje ve programlar aralıksız devam edecek. Valilik, Belediye, üniversite, kamu kurumları ve sivil toplum örgütleri ile biraraya gelerek Yozgat’ın spor alanında güçlenmesi için çalışacağız” diye konuştu.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık