Ana Sayfa Magazin Haber Global’de Buket Aydın sevinci, Julide Ateş depremi

Haber Global’de Buket Aydın sevinci, Julide Ateş depremi

Kanal D'den ayrılan Buket Aydın'ın Haber Global'de geçmesiyle birlikte Haber Global’de Buket Aydın sevinci yaşanırken, Julide Ateş’in de deprem etkisi yapan bir karar imza attığı medya gündemini meşgul ediyor.

Giriş Tarihi: 13 Ocak 2021 Çarşamba 00:05
Haber Global’de Buket Aydın sevinci, Julide Ateş depremi

Kanal D'den ayrılan Buket Aydın'ın Haber Global'de geçmesiyle birlikte Haber Global’de Buket Aydın sevinci yaşanırken, Julide ateş’in de deprem etkisi yapan bir karar imza attığı medya gündemini meşgul ediyor.

Haber Global'in Buket Aydın'la anlaştığını duyurmasının ardından kanalda çok önemli bir ayrılık yaşandı. Buket Aydın, Haber Global TV'ye geçmesinin ardından 40 programını sunan Jülide Ateş'in kanaldan ayrıldığı konuşuluyor.

BENZER FORMATTA BİR PROGRAM YAPACAK

Kanal D'den ayrılan Buket Aydın'ın Haber Global'de 'Buket Aydın ile Koltuk' adında program sunacağı duyuruldu. Medyatava'ya göre Haber Global'de Buket Aydın ile anlaşma imzalandığının açıklanmasının ardından bu sezonun başında Jülide Ateş'in sunumuyla Haber Global'e transfer olan 40 programı ile yollar ayrıldı.

Buket Aydın, geçtiğimiz yıl ekim ayında yaptığı bir açıklamada, 40 benzeri bir formatla ekrana döneceğini duyurmuştu.

"MEKANIN SAHİBİ GERİ GELİYOR"

Yaptığı açıklamada, Haber Global'de Julide Ateş'in sunduğu '40 Soru' programına atıfta bulunan Buket Aydın "Önümüzdeki aylarda daha önce hazırlayıp sunduğum '40 Soru' programına benzer bir formatla ekranlarda olacağım. Şimdiden söyleyeyim çok az kaldı, mekanın sahibi geri geliyor" demişti.

Google News'de takip et

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Muammer Sun kimdir, neden vefat etti, kaç yaşındaydı?

Muammer Sun kimdir, neden vefat etti, kaç yaşındaydı?

Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık