Ana Sayfa Güncel Güzel Sanatlar Topluluğu sergi açtı

Güzel Sanatlar Topluluğu sergi açtı

Bozok Üniversitesi Mimarlık ve Güzel Sanatlar Topluğu tarafından gerçekleştirilen etkinlikte öğrencilerin dönem içerisinde yaptıkları projelerin yer aldığı maketler sergilendi.

Giriş Tarihi: 15 Aralık 2016 Perşembe 15:37
Güzel Sanatlar Topluluğu sergi açtı

 Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi’nde düzenlenen etkinliğe Rektör Prof. Dr. Salih Karacabey, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şenol Akın, Rektör eşi Beyza Karacabey, Fakülte Dekanları ve öğretim elemanları katıldı. Sergi ve kermes açılışı öncesi Mimarlık ve Güzel Sanatlar Topluğu akademik danışmanı Yrd. Doç. Dr. Çiğdem Belgin Dikmen, topluluğun faaliyetleri hakkında Rektör Karacabey’e bilgi sundu.

MİMARLIK BÖLÜMÜ MÜSTAKIL OLACAK

Açılış sonrası bir açıklama yapan Karacabey, Mimarlık bölümü öğrencilerinin farkındalık yaratmak amacıyla düzenlediği etkinliğe katılmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

Etkinlikte ayrıca fotoğraf ve logo yarışmasında dereceye girenlere de ödüllerinin verileceğini belirten Karacabey, “Mimarlık Bölümü’nü müstakil bir fakülte yapma yönünde bir niyeti olduğunu belirterek, bu kermes onun bir adımı olsun. Biz de inşallah en kısa sürede Mimarlık Bölümü’nü müstakil bir fakülte yaparız” diye konuştu.

Google News'de takip et

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İstanbul’da kar yağışı hangi tarihe kadar devam edecek? Meteoroloji İstanbul için uyardı

İstanbul’da kar yağışı hangi tarihe kadar devam edecek? Meteoroloji İstanbul için uyardı

Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık