Ana Sayfa Güncel Gönü Dağı dizisinden alkışlanacak hareket! Hayallerine ortak oldular

Gönü Dağı dizisinden alkışlanacak hareket! Hayallerine ortak oldular

TRT1 ekranlarında yayınlandığı ilk günden bu yana izleyicinin gönüllünü fetheden dizi Gönül Dağı ekibi alkışlanacak bir harekete imza atarak küçük çocukların büyük hayallerini gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 8 Ocak 2021 Cuma 17:47
Gönü Dağı dizisinden alkışlanacak hareket! Hayallerine ortak oldular

TRT1 ekranlarında yayınlandığı ilk günden bu yana izleyicinin gönüllünü fetheden dizi Gönül Dağı ekibi alkışlanacak bir harekete imza atarak küçük çocukların büyük hayallerini gerçekleştirdi.

Gönül Dağı'nı her hafta TRT 1’de kaçırmadan izleyen çocuklar, hayallerini gerçekleştiren çok önemli icadlara imza atan Taner ve kuzenlerini çok sevdi. Kendilerini onların yerine koydu, hatta çok sevdikleri Gönül Dağı setine gidip oyuncularla tanışmak onların hayallerini süsler oldu...

 BABASINA MEKTUP YAZDI “BİZİ GÖNÜL DAĞI’NA GÖTÜR” DEDİ
 
Dizinin minik tiryakilerinden Ankara Sincan’da yaşayan Azra Çağatay ve kuzeni Elifnaz Erol’un da en büyük hayali Gönül Dağı dizisinde oynamaktı. Azra kuzeniyle konuşarak babası Fatih Çağatay’a bir mektup yazdı ve bu hayallerinden bahsetti. Azra, mektupta babasından kendisini ve Elifnaz’ı Gönül Dağı dizisinin çekildiği Eskişehir Sivrihisar’a götürmesini ve burada sanatçılarla tanışmak istediğini, eğer kabul ederlerse dizide oynamayı istediğini belirtti. Azra, mektubu babasının yastığının altına koydu. İki küçük kız hayallerinin gerçekleşmesi ve Fatih Çağatay’dan gelecek müjdeli haberi beklemeye başladılar.
 
YAPIMCI FERHAT EŞSİZ AİLEYİ SETE DAVET ETTİ
 
Baba Fatih Çağatay, sabah uyanıp mektubu okuduğunda eşi Zeynep Çağatay’la birlikte çok şaşırdıklarını ve duygulandıklarını belirterek, daha sonra yaşanan gelişmeleri şöyle anlattı:
 
“Küçük kızım Azra aynen bizim gibi Gönül Dağı dizisini çok seviyor. Her hafta TRT 1’de diziyi izleriz. Azra, yeğenim Elifnaz ve diğer çocuklarımız da dizinin hayranı... Azra, bana mektup yazarak Elifnaz’la birlikte dizide oynamak istediklerini yazmış ve benden bu konuda destek istemiş. Ben de onların bu hayalini twitterdan paylaştım ve oyuncularla yapımcı Ferhat Eşsiz’i etiketledim. Sağolsun Yapımcı Ferhat bey, hemen benimle iletişime geçti. Bizi sete davet etti.
 
“ÇOCUKLARIM VE YEĞENİM GÖNÜL DAĞI’NDA OYNADI”

Ertesi gün sete gittik oyuncularla set ekibiyle tanıştık, hatta kızım Azra, oğlum Yavuz ve yeğenim Elifnaz dizide oynadılar. Bu hem kızımın hem de Elifnaz’ın büyük hayaliydi. Onların bu hayalini gerçekleştirdikleri için başta yapımcı Ferhat Eşsiz olmak üzere, yönetmen Yahya beye, tüm oyunculara ve set ekibine gönülden teşekkür ediyorum. Dizide Taner ve amcaoğullarının uçak yapma hayali gerçekleşmişti. Şimdi de bizim çocuklarımızın hayalleri gerçekleşti onlar da biz de çok mutluyuz. TRT özü sözü insan diyor tanıtımlarda, gerçekten dizilerinde de insanlık öncelikli sırada. Bizi çok iyi ağırlayan tüm Gönül Dağı ekibine ve TRT’ye teşekkür ediyoruz...”
 
“DİZİDE BİR SAMİMİYET VARDI, BİRLİK VARDI”

Gönül Dağı dizisinin hem hayranı hem de 11. bölümün küçük oyuncuları 6. Sınıf öğrencisi Azra Çağatay, 4. Sınıf öğrencisi Yavuz Çağatay ve 6. Sınıf öğrencisi Elifnaz Erol, sette oyuncularla tanışmaktan ve dizide rol almaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek şunları söylediler: “Biz aynen dizideki Taner ve kuzenleri gibi hayallerimizi gerçekleştirdik. Hem oyuncularla tanıştık hem de Gönül Dağı’nda oynadık. Tüm Gönül Dağı ekibine çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca tüm çocuklara da hiçbir zaman pes etmemelerini, her zaman ve hiç yılmadan hayallerinin peşinden koşmalarını tavsiye ediyoruz...”

 

 

 

Google News'de takip et

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Ali Erbaş’tan Uyanış Büyük Selçuklu paylaşımı

Ali Erbaş’tan Uyanış Büyük Selçuklu paylaşımı

Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık