Ana Sayfa Ekonomi Gimat Marketler Zinciri 10’uncu şubesini açıyor

Gimat Marketler Zinciri 10’uncu şubesini açıyor

Yozgat’ın gıda sektöründeki bir numaralı markası GİMAT, Yozgat halkının sonsuz desteği ile büyümeye devam ediyor.

Giriş Tarihi: 8 Aralık 2016 Perşembe 09:53
Gimat Marketler Zinciri 10’uncu şubesini açıyor

Yozgat’ın yerel markası olan ve halkın ‘benim markam’ bilinciyle sahip çıktığı ve bir bebek gibi büyüterek bugünlere getirdiği GİMAT, 10’ncu şubesini Lise Caddesine açıyor. Nokta Marketin kapanma kararı sonrası boşalan mağazaya girecek olan GİMAT, tabelasını asarak müşterilerine hizmet vermeye başlayacak.

‘Kalbimiz, kazancımız, kabrimizi Yozgat’ta. Farkımız burada’ ve ‘Yozgat’ta kazanıyoruz Yozgat’a yatırıyoruz’ sloganlarıyla şehrimizde 300’e yakın vatandaşa iş kapısı olan GİMAT bir yeni mağazayı daha hizmete açıyor. Bu kapsamda Lise Caddesi çevresinde vatandaşın yoğun talebine karşılıksız kalmayan GİMAT, çok yakında Nokta Market yerine hizmete girecek.

 NOKTA MARKET YERİNE

Konuyla ilgili kısa bir açıklama yapan Gimat Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Özışık, ‘Allah’ın yardımıyla Yozgat halkının desteği ile büyüyen Gimat Grubu Yozgat’ta kazandığını yine Yozgat’a yatırım olarak döndürmeye devam ediyor. Nokta Market kapanma kararı almış. Halkımızın bu bölgede Gimat’ın açılması için yoğun talebi vardı. Biz de bunun üzerine buraya 10’ncu şubemizi açma kararı aldık. Yeni şubemiz çok kısa zamanda tabelasını asıp, gerekli donanım ve ürün çeşitliliğini oluşturarak halkımızın hizmetinde olacak’ dedi.

YOZGAT’TA KAZANIYOR YOZGAT’A YATIRIYOR

300’e yakın çalışanı bulunan, oluşturduğu katmadeğerle Yozgat ekonomisine hatırı sayılır katkı sağlayan Yozgat’ın yüzakı kuruluşu, gıda toptancılığı, pastane ve lokanta işletmeciliği alanında oldukça geniş bir yelpazede faaliyet sürdürüyor. 15 yıldan bu yana “kalbimiz, kazancımız, kabrimiz Yozgat’ta, farkımız burada” sloganıyla Yozgat halkından kazandığını Yozgat’a ve Yozgat halkına harcayan GİMAT, Yozgat insanın dan da fazlasıyla karşılık buldu. Bizzat Zafer Özışık’a ait slogandaki samimi mesajı, içtenliği ve eksilmez Yozgat severliği çok iyi anlayan Yozgat halkı, geçen süre zarfında GİMAT’a o denli sahip çıktı ki, şirketin “mağazalar zinciri” oluşumunda en büyük hissedar oldu.

Google News'de takip et

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Vatandaş isyan etti! Fırsatçılara geçit yok

Vatandaş isyan etti! Fırsatçılara geçit yok

Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık