Ana Sayfa Spor Feridun Dündar’dan Yozgatspor değerlendirmesi

Feridun Dündar’dan Yozgatspor değerlendirmesi

Yozgatspor Teknik Direktörü Feridun Dündar, takım olma yolunda önemli adımlar attıklarını ve bunun karşılığını almaya başladıklarını söyledi.

Giriş Tarihi: 16 Kasım 2016 Çarşamba 20:54
Feridun Dündar’dan Yozgatspor değerlendirmesi

Kırıkkale’de haklı bir galibiyete imza attıklarına dikkat çeken Dündar, şu açıklamaları yaptı: “Oyuncularımız iyi mücadele etti. Beş maçta onbeş puan hedefi. Bütün maçları birer birer değerlendiriyoruz. Oyuncular iyi hır futbol sergiledi. Bir takım olduk. Kapasitemiz belli olduğu halde yüreklerini or

taya koydular. Kırıkkale sevincini yasadık. Hedefimiz Zara maçı. Rakibin konumu bizi ilgilendirmiyor. Bugünden itibaren zara maçına hazırlanmaya başladık.

LİGDE BİZ DE VARIZ

 Farklı skor beklemiyorduk. Ama oradan üç puan bekliyorduk. Hem şehir hem taraftar başkan kulüp başkanı herkese teşekkür ediyorum. İnanan zaferi kazanır takım inanmak zorunda. Futbolcunun inananı önemli. Karakterli oyuncu grubuna sahibiz. Biz 15 puan yaparsak bu ligde varız diyoruz. Oyuncularda zaman zaman iniş çıkış oluyor. Mustafa’ya her zaman inandık. Mustafa oynadığı zaman takım hedefine daha iyi gidiyor. Her hafta takım iyi olacak diye bir şey yok. İyi olmadan da maç kazanılabilir. Bir hafta iyi oynar iniş çıkış olabilir. Hep aynı düzeyde oynayamaz. Mustafa’dan da takımdan da memnunuz. Her zaman takıma güveniyoruz.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık