Ana Sayfa Spor Feridun Dündar'dan futbolculara geçer not

Feridun Dündar'dan futbolculara geçer not

Yozgatspor Teknik Direktörü Feridun Dündar, 10 gün süren Antalya kampında oyuncularının ortaya koyduğu performansa geçer not verdi.

Giriş Tarihi: 4 Ocak 2017 Çarşamba 10:29
Feridun Dündar'dan futbolculara geçer not

Hazırlık maçlarında aldıkları sonuçtan çok ortaya koydukları futbolla umut dağıttıklarını hatırlatan Dündar, “Yozgatspor gümbür gümbür geliyor. İşimiz zor ama ikinci yarının başlaması ile birlikte gücünü gösterecek ve şampiyonluk hedefine ulaşacaktır” dedi. Yozgatspor Teknik Direktörü Feridun Dündar, 10 günlük Side kampını değerlendirdi.

ÇOK İYİ YOLDAYIZ

Hazırlık maçlarında takımın eksikliklerini görme şansı yakaladıklarını ve bunları tesbit ederek üzerine gittiklerini dile getiren Dündar, “Kampta genel olarak iyi bir hava yakaladık ve bunu iyi değerlendirerek iyi bir noktaya geldik. Ligde arzuladığımız yere gelmemiz için yeterli olmasa bile kampın çok olumlu geçtiğini söyleyebiliriz. Ligin başlama tarihine kadar da diğer eksikliklerimizi ortadan kaldırırsak işte o zaman hedefimize rahatlıkla gideriz” diye konuştu.

 GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYORUZ

 Transfer konusunda şu an için bir şey söylemenin mümkün olmadığını belirten Dündar, “Kadro üzerinde fazla oynama yapmadık. Gerekli gördüğümüz ve gerçekten eksikliğini hissettiğimiz bölgelere kaliteli isimler almak istiyoruz ama bu konuda son kararı yönetim verecek” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık