Ana Sayfa Spor Feridun Dündar’dan çok önemli transfer açıklaması

Feridun Dündar’dan çok önemli transfer açıklaması

Yozgatspor Teknik Direktörü Feridun Dündar, takımın ikinci yarıda özlenilen hedeflere ulaşması için mutlak suretle iyi oyuncuların kadroya dahil edilmesinin gerekliliğine değindi.

Giriş Tarihi: 30 Aralık 2016 Cuma 10:58
Feridun Dündar’dan çok önemli transfer açıklaması

En fazla gol bölgesinde sorun yaşadıklarını ve konuyu Yönetime ilettiklerini belirten Dündar,“Yönetim gibi biz de acele etmiyoruz. Kadromuzdaki futbolcuları bir de burada görüp, ona göre değerlendirme yapacağız. Gençlere de fırsat tanıyıp, takıma faydalı olacaklar mı olmayacaklar mı ona bakıp, eksiklikleri iyi tesbit ederek oyuncu alınmasını isteyeceğiz” dedi.

FAYDA SAĞLAMAZ

 Takımın hedeflere ulaşmasının ancak çok iyi isimler alınması ile mümkün olacağına dikkat çeken Dündar, şöyle konuştu: “Bizim istediğimiz oyuncular gerçekten kendini kabul ettirmiş, takıma direkt katkı yapacak oyuncular olmalı. Eğer bunlar alınmazsa boşa transfer yapma gibi bir niyetimiz de yok. Zira Yozgatspor’un kadrosunda zaten yetirince oyuncu var. Ancak kişisel hatalarını giderememiş olmanın sıkıntılarını yaşıyor. İşte alınacak isimler bu hataları yapmayacak, oynadıkları futbolla da sonuca katkı yapacaklar arasından seçilecek.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık