Ana Sayfa Spor Feridun Dündar yönetime rapor sunacak

Feridun Dündar yönetime rapor sunacak

Yozgatspor Teknik Direktörü Feridun Dündar, takımın 8 haftalık periyodu ve ligdeki şanslarını göz önüne alarak Yönetime bir rapor sunacak.

Giriş Tarihi: 22 Aralık 2016 Perşembe 19:50
Feridun Dündar yönetime rapor sunacak

Şampiyonluk şanslarına ulaşıp ulaşmayacaklarını genel hatları ile raporunda anlatacak olan Dündar, eğer transfer isterse bunu da belirtecek. Yönetimin bu konuda vereceği kararın ardından transfer sezonu açılmadan önce takımın kampına davet edilecek isimlerle masaya oturularak anlaşma sağlanacak.

Yozgatspor’un ikinci yarının başlaması ile birlikte oynadığı futbolla zevk veren, şampiyonluk hedefine alacağı puanlarla yaklaşmasını sağlamak üzere transfer çalışmaları Dündar’ın raporunun ardından kesinleşecek. İlk yarının bitmesinin ardından takımın genel durumu, şampiyonluk iddiasının sürüp sürmediği, gördüğü eksiklikler hakkında bir rapor hazırlayan ve yöneticilerle kısa bir görüşme yapan, takımın genel durumu hakkında görüş alışverişinde bulunup, neler yapılması konusunda fikirlerini açıklayan Dündar, henüz kapsamlı bir rapor sunmadı.

 TAKIMIN DURUMU MASAYA YATIRILDI

 Takımın bazı maç CD’lerini alıp izlediğini bazı oyuncular hakkında çok net olmasa da karar verdiğini ancak bunları şimdi açıklamanın doğru olmayacağını belirten Dündar, “Yardımcı antrenörümüzle birlikte bu haftadan itibaren yoğun bir tempo üzerinde durup, bu konudaki nihai kararımızı vereceğiz. Birkaç CD’ye bakarak kesin konuşmak ya da karar vermenin çok sağlıklı olmayacağına inanıyoruz” dedi. Takımın şampiyonluk iddiasından uzaklaşmasına rağmen ligin bitmediğini ve hedefleri kovalamak istediklerini belirten Dündar, “Tabii ki bu konuda hazırlayacağımız raporu Yönetime vereceğiz. Henüz transfer yapılıp yapılmayacağına da tam anlamıyla karar vermedik. Takımın ligdeki konumu belli ve bizim bu dönemde alacağımız isimlerin direkt takımda oynayacak katkı sağlayacak isimler olmalı. Aynı zamanda ekonomik ve kulübün mali yapısını, takım içerisindeki dengeyi bozmayacak düzeyde olmalı. Bu konuda hassas bir çalışma yaparak en faydalı olacak futbolcuları kadroya katmalıyız” dedi.

ŞANSIMIZ BİTMİŞ DEĞİL

Çubuk’ta galibiyeti kaçırdıklarını ve bunun kendilerini hedeflerinden hayli uzaklaştırdığını belirten Dündar, “Puan cetveline bakıldığı zaman şansımızın oldukça az olduğu görülüyor ama henüz lig bitmedi ve biz yapacağımız transferlerle birlikte ikinci yarıda herkesin zevk alarak izleyeceği, sonuna kadar şampiyonluk iddiasını sürdürecek bir kadro kuracağız. Listemizde gerçekten çok ciddi isimler var. Biz bu oyuncuları alırken önce bu sene lig sonuna kadar hedefi kovalayan, olmazsa senenin altyapısını kurmak istiyoruz” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık