Ana Sayfa Yozgat Ev Sahibi Yozgat

Ev Sahibi Yozgat

Mali Müşavirler ve Serbest Muhasebeciler Yozgat Çamlık Galata Otel’de bir araya gelerek sorunlarını konuştu.

Giriş Tarihi: 30 Haziran 2014 Pazartesi 00:11
Ev Sahibi Yozgat

İç Anadolu Bölgesi illerinin 14 Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası'nın iştirakiyle 2011 yılında oluşturulan Anadolu Odaları Platformu'nun olağan toplantılarının 15'incisi Yozgat'ta gerçekleştirildi. Meslek mensuplarının sorunlarının masaya yatırıldığı toplantı, gündem konuları ve misafir oda başkanları ile platform üyesi oda başkanlarının fikir alışverişleri ile sona erdi.


EVSAHİPLİĞİNİ YOZGAT YAPTI

Platform, Dönem Başkanı olan Yozgat Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Mehmet Doğan'ın ev sahipliğinde düzenlendi. Toplantıya, TÜRMOB Genel Sekreteri Yücel Akdemir, Denetleme Kurulu Üyesi Mehmet Eren ve İç Anadolu Bölgesi illerinin oda başkanları katıldı.

SORUNLAR MASAYA YATIRILDI
Platform Dönem Başkanı Yozgat SMMMO Başkanı Mehmet Doğan, toplantıda yaptığı açılış konuşmasında platformun amacının mesleği ve gündemi takip ederek meslek adına katkı sunmak olduğunu söyledi. Doğan, platform üyesi odalarla görüş alışverişi yapılarak ilgili yerlere sunulacağını belirtti.
Doğan, mesleğin sorunlarına değinerek, "Eski sorunlara çözüm bulunmadan yeni sorunlar önümüze çıkarılmaktadır. Gerçekleştirmiş olduğumuz bu toplantılarda sorunları masaya yatırarak çözümleri üzerinde duruyoruz." dedi.
Toplantı gündem konuları ve misafir oda başkanları ile platform üyesi oda başkanlarının fikir alışverişleri ile sona erdi.

Google News'de takip et

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yozgat’ın cehresini değiştirecek! Başkan Celal Köse son durumu paylaştı

Yozgat’ın cehresini değiştirecek! Başkan Celal Köse son durumu paylaştı

Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık