Ana Sayfa Yozgat Eski Vekil Coşkun Doğan İzci'nin Takipçisi

Eski Vekil Coşkun Doğan İzci'nin Takipçisi

Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Yozgat’ın adını duyuran Doğan İzci’ye destek verdi.

Giriş Tarihi: 15 Eylül 2014 Pazartesi 14:36
Eski Vekil Coşkun Doğan İzci'nin Takipçisi

Venedik Film Festivali'nde Premio Bastio D'Oro 2014 ödülünü alan ''Sivas'' filminin çocuk başrol oyuncusu Doğan İzci ve ailesi, Yozgat'ta büyük ilgi görüyor. Aileyi Yerköy'deki evinde ziyaret eden Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri A.Ş. Genel Müdürü  Osman Coşkun, küçük oyuncuya çeşitli hediyeler verdi.

Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri A.Ş. Genel Müdürü Osman Coşkun, Sivas Filmi için yönetmen Kaan Müjdeci tarafından 200 çocuk arasından seçilen ve Venedik Film Festivali'nde ödül alan Doğan İzci'yi evinde ziyaret etti.

COŞKUN BAŞARIYI ÖDÜLLENDİRDİ

Renkli görüntülerin yaşandığı ziyaret sırasında Coşkun, küçük yaşta sinema tarihinin Türkiye açısından en önemli ödüllerinden birini alan küçük oyuncu Doğan ve ailesine çeşitli hediyeler verdi. Doğan'ın elde ettiği uluslararası başarıyı televizyonda gördüğünü belirten Genel Müdür Osman Coşkun, başarılı bir başarının Yozgat'tan kendi memleketinden çıkmasından son derece memnuniyet duyduğunu söyledi.

YOZGAT’IN ADINI DÜNYAYA DUYURDU

Doğan'ın elde ettiği başarının önemli olduğunu belirten Coşkun: "Yozgat’ta Doğan’ların sayısı çok olmalı. Sporda da, sanatta da, sinemada da eğitimde de her alanda başarılı insanlarımızın çok olması ilimizin ülkemizin hızlı gelişimine katkı sağlayacak. Tabi ki Doğan’ın alanı çok önemli bir alan. Tüm dünyanın ilgisini çeken ve tüm dünya tarafından tanınmamızı sağlayan bir alan. Doğan şuanda daha çok genç. Bu yaşta bu başarıyı göstermesi demek onun gelecekte çok daha güzel şeyler ortaya koyacağı manasına gelir" dedi.

TAKİPÇİSİ OLUNACAK

Doğan gibi başarılı yeteneklerin desteklenmesi gerektiğinin altını çizen Coşkun, şunları söyledi: "Bizde bu açıdan Doğan’a böyle bir moral desteği olsun yanında olduğumuzu hissettirme onun daha da başarılarını ortaya koyması için  kendisine destek olmak için buradayız. Doğan’ın bundan sonra ki yaşantısında da biz takipçisi olacağız, elimizden gelen her türlü desteği kendisine sağlayıp Doğan’ın başarılı olmasını isteyeceğiz. Doğan’ın başarılı olması demek bu ilçenin, bu ilin, bu ülkenin de başarılı olması demektir"

Baba Nedim İzci de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek: "Kendilerinden Allah razı olsun bu ziyareti gerçekleştirdi. Bu çocuğun başarıya ulaşması için büyüklerimizden yardım, destek bekliyoruz. Bu başarıyı biz tahmin etmiyorduk. Yönetmenden Allah razı olsun biz Venedik’e gönderdiğimizde hiç adının bile geçeceğini beklemiyorduk. İlgi çok Allah razı olsun. Yönetmenimiz her daim diyalog içerisinde, biraz önce yine aradı. Yönetmenimizle birlikte kültür bakanlığımız her zaman arıyorlar bilgi alıyorlar. Bizi İstanbul da çok güzel ağırladılar" dedi.

Google News'de takip et

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yozgat’ın cehresini değiştirecek! Başkan Celal Köse son durumu paylaştı

Yozgat’ın cehresini değiştirecek! Başkan Celal Köse son durumu paylaştı

Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık