Ana Sayfa Spor Emin Sarıkaya hakemlerin yanında

Emin Sarıkaya hakemlerin yanında

Son dönemlerde yaptığı yatırımlarla ismini sadece Yozgat’ta değil Türkiye’de de inşaat, turizm ve emlak sektöründe duyuran Emin Sarıkaya, bir dönem havasını soluduğu hakem camiasını unutmadı.

Giriş Tarihi: 1 Ocak 2017 Pazar 23:06
Emin Sarıkaya hakemlerin yanında

Malzeme desteğinde bulunduğu hakemlerin heyecanına ortak olduğu programda duygularını anlatmakta oldukça zorlanan Sarıkaya, son yıllarda hakemliğe olan ilginin artmasından duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Emin Grup Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Emin Sarıkaya, Yozgat Bölgesi Futbol Hakemlerinin malzeme ihtiyacını karşıladı.

HAKEMLERE DESTEK

Yıllar önce havasını soluduğu, bayrak tutup, düdük çaldığı hakemlerin Yozgat Celal Atik Spor Salonu’nda yaptığı idmanı takip eden Emin Emlak Sahibi Emin Sarıkaya, konuşmakta oldukça zorlandı. Çok duygusal olduğu gözlenilen Sarıkaya, kendisinin de hakem camiasının havasını soluduğunu belirterek, “Benim görev aldığım dönemlerde futbol hakemi bulmak zordu. Bugün burada 50 faal futbol hakeminin görev beklediğini duyunca gururlandım, mutlu oldum. Hepinizi tebrik ediyor, başarılı olmanızı yürekten temenni ediyorum. Yozgat hakemliğinin geldiği nokta futbolumuzun ileriye gitmesi açısından da çok önemli’’ dedi.

SARIKAYA’YA TEŞEKKÜR

Yozgat TFFGD Başkanı Serhat Alper ise, Emin Sarıkaya’nın hakemlik hayallerinin bulunduğunu, birlikte bazı maçlarda görev alıp, anılarının bulunduğunun altını çizerek, ‘’Ama o bizim aramızdan çıkıp, başka kulvarda yer alırken, aslında bizden hiç kopmadı. Hep bizimle beraber oldu. Bugün de hakemlerimizin daha iyi noktalara gelebilmesi adına malzeme desteğinde bulundu. Kendisine yürekten teşekkür ediyorum” dedi. Yozgat TFFGD Başkanı Serhat Alper daha sonra Emin Emlak Sahibi Emin Sarıkaya’ya desteklerinden dolayı plaket takdim etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık