Ana Sayfa Güncel Davut Bayram’ın Erdoğan paylaşımı Yozgat’ı salladı

Davut Bayram’ın Erdoğan paylaşımı Yozgat’ı salladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Yozgat’a gelmesine saatler kala sosyal medyadaki esprili bir paylaşım herkesi güldürdü.

Giriş Tarihi: 12 Ocak 2018 Cuma 23:52
Davut Bayram’ın Erdoğan paylaşımı Yozgat’ı salladı

 Kamuoyunun merakla beklediği “Ankara’ya yürüyen Yozgatlılar Cumhurbaşkanı Erdoğan’la görüşecek mi? sorusuna esprili bir paylaşımla cevap geldi.

BAŞKENTE DESTEK YÜRÜYÜŞÜ

Geçen yıl Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek vermek ve Yozgat’a destek istemek için Davut Bayram ile birlikte bir grup Yozgatlı 220 km’lik yolu yürüyerek Ankara’ya gitmişti. Görüşme Erdoğan’ın yoğun programı nedeniyle gerçekleşmemiş daha sonra yapılan açıklamada ileri ki günlerde gerçekleşeceği belirtilmişti.

GÖRÜŞME ENGELLENDİ Mİ?

Aradan geçen süre sonunda belirtilen görüşme gerçekleşmedi.  Cumhurbaşkanı ile görüşmenin ne zaman gerçekleşeceğine yönelikte bir açıklama yapılmadı. Kamuoyunda ise bu durum “Cumhurbaşkanı ile yapılacak görüşme engellendi mi” sorusuna yol açtı.  

GÖZLER 14 OCAK’TAYDI!..

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Yozgat ziyaretinde kendisine destek için “Ankara’ya yürüyen Yozgatlılar ile görüşecek mi?” sorusuna esprili bir paylaşımla yanıt geldi. Paylaşımda Cumhurbaşkanı Erdoğan “Davut ben Yozgat’a geldim sen yoksun” derken, Yozgat dışında bulunan Yozgatlı Davut Bayram’da “Bende Ankara’ya geldim siz yoktunuz” yanıtını veriyor. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık