Ana Sayfa Siyaset Celal Köse'ye vatandaşın desteği katlanarak artıyor

Celal Köse'ye vatandaşın desteği katlanarak artıyor

Ak Parti Belediye Başkan adayı Celal Köse, vatandaşların büyük desteğini görüyor.

Giriş Tarihi: 10 Mart 2019 Pazar 12:12
Celal Köse'ye vatandaşın desteği katlanarak artıyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yıllardır gönül birlikteliği yapan ve dava bilinciyle Erdoğan sevdasını her defasında verdiği destekle gösteren Yozgat AK Parti’ye ve adayı Celal Köse’ye desteğini esirgemiyor.

EV TOPLANTILARI TIKLIK TIKLIM

AK Parti Belediye Başkan Adayı Celal Köse, halkın yoğun teveccühüne mahzar olmaya devam ediyor. Esnaf gezileri ve ev toplantılarıyla vatandaşlarla buluşmaya devam eden Köse’yi hemşehrileri bağrına basıp Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın adayının başımızın üstünde yer vardır diyerek açık destek veriyor. Seçim sürecinin olumlu geçtiğini ifade eden Başkan adayı Köse; “31 Mart akşamına kadar girmedik kapı, sıkmadık el bırakmayacağız. 18 yıldır halkımızın büyük desteğini alan AK Partimiz inşallah 1 Nisan sabahı yine Yozgat’ımızın güçlü desteği ile zafere ulaşacaktır” dedi.

YAPARSA YİNE AK PARTİ YAPAR

Yozgat’ın AK Parti iktidarı ile değişim ve dönüşüm yaşadığının altını çizen Köse, ‘AK Parti 18 yıldır kesintisiz iktidarda ve halkımıza kesintisiz hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Milletimiz biliyor ki birileri laf üretir birileri hizmet. AK Kadroları diğer tüm partilerden ayıran özellik hizmet gelecekse bunu AK Parti yapar. 18 yıldır gönüllere giren ve yaptığı hizmetlerle halkın takdirini kazanan AK Parti’miz inşallah 31 Mart Yerel Seçimlerinde de başarıyla milletimizin güçlü desteğinin devamı ile ipi göğüsleyecektir. 18 yıldır olduğu gibi inşallah bizde hemşerilerimize gece gündüz demeden hizmet etmeye devam edeceğiz. Güçlü hükümet, güçlü başkan ve güçlü belediye ile Yozgat yine kazanacak’ diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık