Ana Sayfa Güncel Bu başlıkla duyurulunca biz de bir şey sandık!

Bu başlıkla duyurulunca biz de bir şey sandık!

Yozgat’ta günlük olarak yayınlanan Çamlık Gazetesi’nde bugün ”Başbakanın yanındaki Yozgatlı!” başlığıyla ilginç bir habere imza atıldı.

Giriş Tarihi: 15 Mayıs 2018 Salı 15:35
Bu başlıkla duyurulunca biz de bir şey sandık!

Yozgat kamuoyunun dikkatinden kaçmayan ve büyük bir merakla kim olduğu merak edilen isime haberin detayında yer verildi.

Adeta sipariş haber havasında kaleme alınmış yazıya konu olan isim ise, Ak Parti Yozgat Milletvekili aday adaylarından Ayhan Çelik olarak okuyucuyla paylaşıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’ın çeşitli ziyaretlerle gittiği her yerde vatandaşlarla fotoğraf çekinirken, bu karelerin “Başbakanın yanındaki Yozgatlı” başlığıyla duyrulması kent nezninde yadırgandı.

5 Mayıs’ta Ak Parti’den milletvekili aday adayı olan isimlerin katıldığı teşkilat temayül yoklamasının ardından yine Ayhan Çelik sosyal medya hesabından kendisinin birinci olarak gösterildiği temayül sonucunu paylaşmıştı.


İşte “Başbakanın yanındaki Yozgatlı!” başlıklı o haber..

Başbakan Binali Yıldırım’la kurduğu yakın diyalogla tanınan Yozgatlı siyasetçi, Erzincan’da da yanından ayrılmadı, yalnız bırakmadı.

Başbakanın yanındaki Yozgatlı! AK Parti Yozgat Milletvekili aday adayı Başbakan Binali Yıldırım’ın Erzincan’daki programı boyunca yanında yer alan siyasetçilerden bir tanesi oldu.

Yozgatlı siyasetçilerden, işadamı ve AK Parti Yozgat Milletvekili aday adayı Ayhan Çelik, Başbakan Binali Yıldırım’la kurduğu yakın dostluk ve samimi diyalogla tanınan bir isim.

Yaklaşan seçimler öncesi Çelik, Yıldırım’ı Erzincan’da düzenlenen yayla şenliklerinde yalnız bırakmadı. Burada Yıldırım’la yakın diyalog kuran Çelik’in yaklaşan seçimlerle ilişki neler konuştuğu ise merak konusu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık