Ana Sayfa Sağlık Bozok Üniverstesi Hastanesinde Büyük Gün!

Bozok Üniverstesi Hastanesinde Büyük Gün!

Bozok Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nin Acil Servis Kliniği bugün düzenlenecek törenle hizmete açılacak.

Giriş Tarihi: 18 Nisan 2014 Cuma 15:28
Bozok Üniverstesi Hastanesinde Büyük Gün!

Bozok Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Acil Servis Kliniği, başvuran hastalara gereken müdahale kısa sürede, daha etkin ve daha nitelikli sunulmasını sağlamak maçıyla, modern dizaynı ve teknolojik alt yapısıyla Yozgat’a ve Bozok Üniversitesi’ne yakışır şekilde inşa edildi.

Bozok Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nin Acil Servis Kliniği bugün düzenlenecek törenle hizmete açılacak. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, saat 15.30’da başlayacak törende hazır bulunmak üzere Yozgat’a gelecek.

Bozok Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nin Acil Servis Kliniği’nin hizmete girmesiyle birlikte çok büyük bir eksiklik de ortadan kalkmış olacak.

Acil Servis Kliniği, başvuran hastalara gereken müdahale kısa sürede, daha etkin ve daha nitelikli sunulmasını sağlamak maçıyla, modern dizaynı ve teknolojik alt yapısıyla Yozgat’a ve Bozok Üniversitesi’ne yakışır şekilde inşa edildi.

Vali Abdulkadir Yazıcı, Yozgat Milletvekilleri Yusuf Başer ve Ertuğrul Soysal, Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer Uçar, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Namık Delibaş da bugünkü açılış törende hazır bulunacak ve birer konuşma yapacak.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık