Ana Sayfa Yozgat Bozok Üniversitesinde Pedogojik Formasyon

Bozok Üniversitesinde Pedogojik Formasyon

Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programına kayıt hakkı kazanan öğrenciler, 23-27 Haziran tarihleri arasında kayıt yaptırabilecek.

Giriş Tarihi: 29 Haziran 2014 Pazar 23:39
Bozok Üniversitesinde Pedogojik Formasyon

Kayıtlar Bozok Üniversitesi Erdoğan Akdağ Kampusu, Fen Edebiyat Fakültesi Binası birinci kattaki Pedagojik Formasyon Birimi’nde yapılacak.

Bozok Üniversitesi Rektörlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, 2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı İkinci Pedogofik Formasyon Programı için kayıtlar Pazartesi günü başlıyor. 27 Haziran’a kadar devam edecek kayıtlar için öğrenciler, bir dilekçe eşliğinde şu belgeleri ibraz etmekle yükümlü olacak:

ÖSYM Sonuç Belgesi.. Mezuniyet Belgesinin aslı ve fotokopisi (Yurtdışındaki üniversitelerden mezun olanların diplomalarının denkliği, kayıt sırasında belgelendirilecek).. Lisans Not Transkripti aslı ve fotokopisi.. Nüfus Cüzdanı ve fotokopisi.. 3 Adet Vesikalık Fotoğraf.. Öğrenim ücretinin (2054 TL) ilk taksiti olan 1254 TL banka hesabına yatırıldığına dair banka dekontu.

Öte yandan, ilgili belgelerin fotokopileri Rektörlük tarafından onaylanacak.

2 bin 054 TL olarak belirlenen öğrenim ücretinin, ilk taksidi bin 254 TL, ikinci taksidi ise 800 TL şeklinde belirlendi. İlk taksit dekontu kayıt esnasında, ikinci taksit dekontu 15-19 Eylül tarihleri arasında, Ziraat Bankası Yozgat Şubesi’ndeki IBAN: TR930001000257662981265-5001 numaralı hesaba yatırılacak..

Öğrenim ücreti bankaya yatırılırken açıklama kısmına TC Kimlik Numarası ve Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programına Kayıt Ücreti 1’inci Taksiti ibaresi düşülecek.

Ücretini yatıran adayların banka şubesinden ayrılmadan önce, kendilerine verilen banka dekontunu dikkatle incelemeleri, bilgilerinde yanlışlık varsa düzelttirmeleri gerekiyor.

Ders tekrarında alınacak ücretler, tekrar edilecek derslerin kredilerinin toplam kredi içindeki payına göre hesaplanacak. Öğrencilerden öğrenim ücretinin tekrar edilen dersin kredi başına düşen miktarı alınacak.

Derslerin başlangıç tarihi Eğitim Fakültesi web sayfasından duyurulacak.

Muafiyet ile ilgili belgeler 1’inci Dönemin ilk haftasında toplanacak. Gerekli açıklamalar Eğitim Fakültesi web sayfasından ilan edilecek.

Google News'de takip et

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yozgat’ın cehresini değiştirecek! Başkan Celal Köse son durumu paylaştı

Yozgat’ın cehresini değiştirecek! Başkan Celal Köse son durumu paylaştı

Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık