Ana Sayfa Yozgat Bozok Üniversitesi'nde Kritik Atama!

Bozok Üniversitesi'nde Kritik Atama!

Bozok Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanlığı görevine vekâleten Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet Temizyürek atandı.

Giriş Tarihi: 28 Mayıs 2014 Çarşamba 11:18
Bozok Üniversitesi'nde Kritik Atama!
Bozok Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanlığı görevine vekâleten Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet Temizyürek atandı. Rektör Uçar, “Prof. Dr. Ahmet Temizyürek de üstlendiği sorumluluğun bilincinde olan bir akademisyenimiz. Görevi süresince fakültemize ve üniversitemize ciddi katkılar sağlayacağına inanıyorum” dedi.

Prof. Dr. Ahmet Temizyürek, görevinin ilk günü Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer Uçar’a makamında nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyaretin ardından Eğitim Fakültesi Dekanlığı’ndaki çalışma ofisine geçen Rektör Uçar, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şaban Güçlü ve Dekan Temizyürek, fakültesi öğretim elemanlarıyla biraraya geldi.

Burada yapılan törende Dekanlık görevine atanan Prof. Dr. Ahmet Temizyürek’i tebrik eden Rektör Uçar, şunları söyledi:

“Görevler bir bayrak yarışıdır. İdari görevler gelip geçicidir. Önemli olan görev yapılan süre içerisinde başarılı hizmetlere imza atarak bayrağı üst basamaklara taşıyabilmektir. Eğitim Fakültemiz Dekanlığına atanan Prof. Dr. Ahmet Temizyürek de üstlendiği sorumluluğun bilincinde olan bir akademisyenimiz. Görevi süresince fakültemize ve üniversitemize ciddi katkılar sağlayacağına inanıyorum. Bizler de her zaman destekçisi olacağız. Bu duygularla kıymetli hocamıza yeni görevinde başarılar diliyorum.”

REKTÖR’E TEŞEKKÜR

Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Temizyürek ise, duygu ve düşüncelerini şu şekilde dile getirdi:

“Eğitim kurumları hizmet yerleridir. Ben ve çalışma arkadaşlarımda teslim aldığımız bayrağı daha ileriye taşımak için elimizden geleni yapacağız. Aldığımız yük ve sorumluluğumuzun farkındayız. Verecekleri desteklerinden dolayı Sayın Rektörümüze ve Üniversitemiz yönetimine ve çalışma arkadaşlarıma da şimdiden teşekkür ediyorum.”
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık