Ana Sayfa Eğitim Bozok Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nin yeni dekanı belli oldu

Bozok Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nin yeni dekanı belli oldu

Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih Karacabey’in uhdesinde bulunan Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Dekanlığı görevi, düzenlenen devir teslim töreni ile Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hikmet Şelli Aybar’a teslim edildi.

Giriş Tarihi: 19 Aralık 2016 Pazartesi 14:49
Bozok Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nin yeni dekanı belli oldu

 Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Dekanlık binasında gerçekleştirilen ve Dekan Yardımcıları Doç. Dr. İlhami Yiğit ile Doç. Dr. Hamza Kemal Akyıldız’ın da hazır bulunduğu devir teslim törenine ilişkin açıklama yapan Rektör Prof. Dr. Salih Karacabey şöyle dedi:

DENEYİMLİ VE VİZYONER BİR KİŞİLİK

 “Hocamızın deneyim ve tecrübelerine dayanarak uhdemde olan Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Dekanlığı görevini kendilerine teslim ediyorum. Fakültemiz ve şehrimiz için faydalı işler yapacağı konusunda inancımız tam. Mimarlık Bölümü’nü güçlü bir akademik kadro ile müstakil bir fakülte yapma yönünde kendisinden özel bir ricam oldu. İnşallah bu niyetimiz en kısa sürede gerçekleşir. Hocamıza yeni görevinde başarılar diliyorum.” Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Dekanlığı görevini Rektör Karacabey’den teslim alan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hikmet Şelli Aybar ise, “öğretim elemanlarımız, idari personelimiz ve öğrencilerimizle birlikte fakültemizi daha ileriye taşımak için var gücümüzle çalışacağız.” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık