Ana Sayfa Eğitim Bozok Üniversitesi Eğitim Fuarında!

Bozok Üniversitesi Eğitim Fuarında!

Bozok Üniversitesi “Değerinize Değer Katar “sloganı ile Türkiye’nin birçok ilinde düzenlenen Eğitim Fuarlarına katılmaya devam ediyor.

Giriş Tarihi: 12 Nisan 2014 Cumartesi 11:59
Bozok Üniversitesi Eğitim Fuarında!

Bozok Üniversitesi “Değerinize Değer Katar “sloganı ile Türkiye’nin birçok ilinde düzenlenen Eğitim Fuarlarına katılmaya devam ediyor. 07-08 Nisan tarihlerinde Kahramanmaraş’ta Yüksek Öğretim Günleri etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen eğitim fuarında öğrencilerle buluştu.

Eğitim sektöründe hizmet veren kuruluşların hedef kitle ile karşı karşıya gelme, üniversitelerin kendilerini ve hizmetlerini birinci elden tanıtabilme, diğer kuruluşlar ile ilişkilerini geliştirme, kurumsal imajlarını sağlamlaştırma açısından imkânlar sunan eğitim fuarına ilgi yoğundu.

Eğitim Fuarında çok sayıda devlet ve vakıf üniversitesi yer alırken, Bozok Üniversitesi standını ziyaret eden öğrenci, öğrenci velileri ve rehber öğretmenlere üniversitemiz hakkında tanıtıcı bilgiler verildi. Standı ziyaret eden öğrencilere üniversitenin tüm eğitim birimlerinin yanı sıra şehrin ve üniversitemizin sosyal, sportif ve kültürel olanakları detaylı şekilde anlatıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık