Ana Sayfa Siyaset Bomba Açıklama! Başbakan Erdoğan Yozgatlılarla..

Bomba Açıklama! Başbakan Erdoğan Yozgatlılarla..

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat İl Başkanı Cevdet Kaya, cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Yozgat mitinginde adeta Yozgatlılarla dalga geçtiğini ileri sürdü,

Giriş Tarihi: 15 Temmuz 2014 Salı 22:19
Bomba Açıklama! Başbakan Erdoğan Yozgatlılarla..
MHP İl Başkanı Kaya“Yozgat’a cumhurbaşkanı adayı olarak mı geldi, yoksa başbakan mı? Ne olduğunu anlayamadığımız mitingde Sayın Başbakan yine İstanbul edebiyatı yapıp Yozgat’tan gitti.” dedi.

 Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Erdoğan’ın, Yozgat mitinginde 2012 yılında tamamlanması gereken hızlı tren projesinden bahsedip, “Acemi Birliği istiyoruz” diyen vatandaşla, “Size usta lazım diyerek” dalga geçmiştir, açıklamasında bulunan Kaya, mitingi başından sonuna fiyasko olarak değerlendirdi. Başkan Kaya, Yozgat Valisi Abdulkadir Yazıcı’yı da ’Bozok Bereket Kervanı’nı siyasete alet etmekle suçladı. Kaya, “Sayın Vali bir siyasi parti için Bereket Kervanı adıyla yemek verdi. Suç işledi. Acaba sayın vali bu konuda zorlandı mı?” diye sordu. Kaya, siyasi görüşü ne olursa olsun Yozgatlı olduğu için Yozgatlıların Ekmeleddin İhsanoğlu adına sahip çıkması gerektiğini vurguladı.

Google News'de takip et

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İşte Ak Parti Yozgat İl Başkanlığı'nın yeni yönetim listesi

İşte Ak Parti Yozgat İl Başkanlığı'nın yeni yönetim listesi

Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık