Ana Sayfa Eğitim Boğazlıyan’da şimdi de akın akın tebrik etmeye gidiyorlar

Boğazlıyan’da şimdi de akın akın tebrik etmeye gidiyorlar

TEOG sınavında Türkiye Birincisi çıkaran İMKB Şükran Ana Ortaokulu Boğazlıyan’ın gururu oldu. Sınav sonuçları açıklandıktan sonra ziyaretçi trafiği artan okula MHP İlçe Yönetimi de uğrak verdi.

Giriş Tarihi: 19 Ocak 2017 Perşembe 13:48
Boğazlıyan’da şimdi de akın akın tebrik etmeye gidiyorlar

Başkan Tuna Çetin, Müdür Gökhan Yağmur nezdinde, il birincisi ve derece elde eden tüm öğrencileri tebrik ederek başarılarının daim olmasını diledi.

Sürmeli Haber, okuyucularına “Türkiye birincisi oldu bir teşekkürü çok gördüler” başlığıyla duyurmuştu.

Türkiye birincisi oldu bir teşekkürü çok gördüler – Haberini okumak için tıklayın

Milliyetçi Hareket Partisi Boğazlıyan İlçe Başkanı Tuna Çetin, TEOG sınavında Türkiye Birincisi çıkaran Boğazlıyan İMKB Şükran Ana Ortaokulu’nu ziyaret ederek, Müdür Gökhan Yağmur nezdinde, il birincisi ve derece elde eden tüm öğrencileri tebrik ederek başarılarının daim olmasını diledi.

Böylesi başarıların tesadüfi olmadığını, bu başarıların Yozgat genelinde örnek teşkil edeceğinin altını çizen Çetin, “İMKB Şükran Ana Ortaokulu idarecileri ve öğretmenlerine bizlere böylesi bir başarı yaşattıklarından dolayı teşekkür ediyoruz” dedi. Okul Müdürü Gökhan Yağmur’a, Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte çiçek hediye eden Başkan Tuna Çetin, duygu ve düşüncelerini şöyle dile getirdi:

“TEOG sınavında Türkiye birincisi çıkaran okulumuzu ve değerli eğitimcilerimizi ziyaret ederek Boğazlıyan’ımız adına sağladıkları başarı için teşekkür ettik. Biz inanıyoruz ki bu başarı diğer okullarımıza ve başta Boğazlıyan olmak üzere Yozgat geneline örnek olacaktır. Zeki olmak her ne kadar çalışma ile başarıya ulaşsa da iyi bir eğitici tarafından yönetilemeyen, çalıştırılmayan bir zekada başarıya ulaşamayacağı için Şükran Ana Ortaokulu’ndaki öğretmenlerimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Bundan sonraki süreçte bu başarının devamı için Boğazlıyan olarak gerek siyasi, gerek mülki amirler tarafından çocuklarımızı başarılara ulaştıran öğretmenlerimize gerekli ilginin gösterilmesi ve daha büyük başarılara imza atmaları için destek olmak Boğazlıyanlı olarak hepimizin vazifesidir.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık