Ana Sayfa Güncel Boğazlıyan Kaymakamı Sinanoğlu talimatı verdi

Boğazlıyan Kaymakamı Sinanoğlu talimatı verdi

Boğazlıyan Kaymakamı Davut Sinanoğlu engelli ve yaşlı vatandaşlarımıza yönelik onarım ve temizlik ekibi projesinin başladığını belirtti.

Giriş Tarihi: 2 Şubat 2017 Perşembe 15:01
Boğazlıyan Kaymakamı Sinanoğlu talimatı verdi

Boğazlıyan Kaymakamı Davut Sinanoğlu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından hazırlanan engelli ve yaşlı vatandaşlarımıza yönelik onarım ve temizlik ekibi projesinin desteklenmeye uygun görüldüğünü, önümüzdeki günlerde uygulamaya konulacağını bildirdi. Kaymakam Sinanoğlu “Vakfımız tarafından engelli ve yaşlılarımızın evlerinin temizliği, hijyeni ve bakım onarımlarının yapılması amacıyla hazırlanan Onarım ve Temizlik Ekibi Projesinin Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından desteklenmeye uygun görülmüştür. 200.000 TL bütçeli bu proje ile dezavantajlı vatandaşlarımızın yaşam koşullarının iyileştirilmesi sağlanacaktır” dedi.

Projenin 12 ay boyunca yürütüleceğini belirten Boğazlıyan Kaymakamı Davut Sinanoğlu “ Sayın Valimiz Kemal Yurtnaç’ın da öncelikleri arasında olan dezavantajlı kesimlere yönelik olarak hazırlanan buproje ile ilçedeki engelli, yaşlı ve hasta vatandaşların her daim yanlarında olduğumuzu bir kez daha ortaya koyuyoruz. Projemizdeki amacımız vatandaşımızın yaşam kalitesini yükseltmektir. Bu konuda hizmet almak isteyen vatandaşlarımız Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımızla iletişime geçerek başvuruda bulunabilirler” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık