Ana Sayfa Güncel Biz bu vatanın delisiyiz!

Biz bu vatanın delisiyiz!

Yozgatlı bir grup vatandaş Afrin'de devam eden operasyonu katılmak için Askerlik Şubesi'ne dilekçe vererek, Yozgat insanının vatanına ve bayrağına ne kadar bağlı olduğunu bir kez daha gösterdi.

Giriş Tarihi: 27 Ocak 2018 Cumartesi 15:56
Biz bu vatanın delisiyiz!

Türkiye'nin sınır güvenliğini sağlamak, aynı zamanda burada yaşayan bölge halkını terör baskısındanm kurtarmak için başlatılan Afrin operasyonuna Yozgat halkı tam destek olmaya devam ediyor. Operasyonun başladığı günden itibaren vatan ve millet sevgisini her şekilde gösteren, TSK'ya moral ve güç vermek için çaba sarfeden Yozgat halkı, boşuna Şehitler Diyarı olmadığını bir kez daha gösterdi.

Yozgat Alperen Ocakları üyelerinin de aralarında bulunduğu yaklaşık 20'ye yakın vatandaş Yozgat Askerlik Şubesi'nin önünde bayraklarla TSK lehine, terör aleyhine tezahüratlar yaparak ardından Afrin'e gitmek için dilekçelerini teslim ettiler.

Grup adına açıklama yapan Alperen Ocakları Yozgat Şube Başkanı Mustafa Çıtak, "Derdi Vatan, Millet, Bayrak sevdası olan Yozgat gönüllüleri olarak, her daim Devletimizin ve Türk Silahlı Kuvvetlerimizin yanında olduğumuzu belirterek, gönüllü askerlik dilekçelerimizi Yozgat askerlik şubesine teslim ettik" dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık