Ana Sayfa Güncel “Bir Hayale Dokun” projesi hayata geçiyor

“Bir Hayale Dokun” projesi hayata geçiyor

Boğazlıyan Kaymakamlığı, ilçemizdeki okullarda eğitim gören, öksüz, yetim, engelli ve maddi durumu zayıf çocuklar başta olmak üzere bütün çocukların hayal dünyasında özlemini kurdukları maddi isteklerini temin etmek için “Bir Hayale Dokun” projesi hazırladı.

Giriş Tarihi: 16 Aralık 2016 Cuma 13:53
“Bir Hayale Dokun” projesi hayata geçiyor

31 Aralık 2016 tarihine kadar başvuru yapılabilecek projede, “Hayallerinin gerçeğe dönüşmesini” isteyenler, Boğazlıyan Kaymakamlığı’nın www.bogazliyan.gov.tr internet adresinden veya Koordinasyon Merkezi’nden temin edeceği form üzerinden başvurabilecek.

Boğazlıyan Kaymakamı Davut Sinanoğlu, ilçede yaşayan hasta, yetim, öksüz, şehit ve gazi çocukları ile yaşlıların, günlük hayatta karşılaştıkları zorlukları unutturacak, hayatlarında fark oluşturacak “Bir Hayale Dokun” Projesini hayata geçirdi.

BEKLENTİLER GERÇEK OLACAK

 Yaşlılar, özürlüler ve gençlerden sonra hasta, öksüz, yetim, şehit ve gazi yakını, anne ve babasından ayrı yaşayan çocukların hayallerinin gerçekle buluşması için proje başlatan Kaymakam Davut Sinanoğlu, bu projenin, Devletin, Milletin her zaman yanlarında olduğu bilincinin sağlanması için hazırlandığını söyledi. “Bir Hayale Dokun” projesi ile başlıca amaçlarının, Vatanına, Milletine ve özüne faydalı bir insan olma yolunda çocuğun yaş ve gelişim düzeyine uygun kurduğu pozitif hayalini gerçekleştirmesine yardımcı olmak olarak özetleyen Sinanoğlu, “Çocukların ortak değerimiz ve yarınlarımız olduğu bilincini toplumumuzun tüm katmanlarına yaymak, toplum içinde yardımlaşma ve dayanışma duygusunu pekiştirmek, iyi örneklerin yaygınlaşmasına katkıda bulunarak,sosyal ve ekonomik imkânsızlıkların etkisini minimize etmek” şeklinde konuştu.

SON GÜN 31 ARALIK

 Kaymakam Davut Sinanoğlu, “Dezavantajlı vatandaşlarımızın hayatlarında küçük dokunuşlarla fark yaratacak olan projemize tüm ilçe halkımızın katılımını ve destek vermesini bekliyoruz. Başvuru formları www.bogazliyan. gov.tr internet adresi ile Boğazlıyan Kaymakamlığı proje ve koordinasyon merkezinden temin edilecek. Proje için başvurular 31 Aralık 2016 tarihinde sona ermektedir” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık