Ana Sayfa Yaşam Beyza Karacabey: Ziyaretlerimiz devam edecek

Beyza Karacabey: Ziyaretlerimiz devam edecek

Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih Karacabey’in eşi Beyza Karacabey ve beraberindeki öğretim üyesi eşleri Yozgat Alpaslan Türkeş Huzurevi’nde kalan yaşıları ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 2 Aralık 2016 Cuma 20:24
Beyza Karacabey: Ziyaretlerimiz devam edecek

Sosyal sorumluluk etkinlikleri kapsamında her ay periyodik olarak huzurevi başta olmak üzere farklı kurumları ziyaret edecek olan heyet, gerçekleştirdikleri huzurevi ziyaretinde yaşlılarla sohbet edip gönüllerini alarak çeşitli hediyeler ve kendilerinin hazırladığı ikramları takdim etti.

“EN DEĞERLİ VARLIKLARIMIZ”

Ziyarete ilişkin açıklama yapan Beyza Karacabey: “Bozok Üniversitesi ailesi olarak huzurevi sakinlerini ziyaret edip onların gönüllerini almak, ellerini öperek her zaman yanlarında olduğumuzu hissettirmek istedik. Yaşlılarımız dün ile bugün arasında köprü kuran, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımız. Bizler yaşlılarımıza gösterdiğimiz sevgiyle örnek olmayı başardığımız ölçüde yaşlandığımızda saygıyı hak edebileceğiz. Bu ziyaretin gerçekleşmesinde eşlik eden Bozok Üniversitesi öğretim üyesi eşlerine sağladıkları katkılardan dolayı teşekkür ediyorum. Bozok Üniversitesi ailesi olarak sosyal sorumluluk çerçevesinde ziyaretlerimiz devam edecek.” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık