Ana Sayfa Güncel Belediye Başkanı Arslan'ın ağır misafiri

Belediye Başkanı Arslan'ın ağır misafiri

Yozgatspor 1959 FK Başkanı Kazım Arslan, Yozgat’ta Pazar günü gerçekleşen AK Parti İl Kongresi’nde Cumhurbaşkanıyla görüşemediği için gözyaşı dökerek üzülen minik Irmak’ı makamında konuk etti.

Giriş Tarihi: 17 Ocak 2018 Çarşamba 19:40
Belediye Başkanı Arslan'ın ağır misafiri

Başkan Arslan minik Irmak’ı kucağına alarak sevgisini gösterdi Cumhurbaşkanının ziyareti ile yaşadıkları üzerine sohbet etti.

Yozgatspor 1959 FK Başkanı Kazım Arslan, takım kaptanları Ziya İstek’in kızı Irmak Ayşe İstek ve ailesi ile bir araya geldi.

Küçük Irmak’a hediye takdim eden Başkan Arslan yaptığı açıklamada “Takım kaptanımızın kızı ve Yozgatspor ailesinin bir parçası olduğu için Irmak Ayşe ile tanışmak istedik. Bu maksatla Ayşe Irmak ve ailesiyle bir araya geldik. Irmak Ayşe’nin koyu bir Yozgatspor 1959 taraftarı olduğunu öğrendik. Artık Yozgatspor’un maçlarını ve babasını tribünde birlikte izleyeceğiz.” diye konuştu.

Belediye Başkan yardımcıları Ahmet Akgün ve Talip Karslıoğlu’da minik Irmak ve ailesi ile yakından ilgilenerek minik Irmak’ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Yozgat ziyareti ile ilgili Irmak’ın yaşadığı heyecanı ve üzüntü üzerine sohbet etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık